Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Neked melyik kép tetszene...

Neked melyik kép tetszene jobban? Te hétköznap hány óra fele szoktál leginkább facebookozni?

Figyelt kérdés

Lehet furán fog hangzani de te inkább egy olyan képet lájkolsz ami egészalakos kép egy ismerősödről (nem közeli csak pl tudod ki az és szoktatok egymásnak lájkolni) vagy egy olyat amin csak az ember feje látszik?


Fiúk ti egy egészalakosat ahol csinos ruhában van a lány, vagy inkább egy arcról készült képet amin rajta van valamilyen szinten a melle is?


Te hétköznap hány óra fele szoktál leginkább facebookozni?



2018. aug. 3. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel. Ha egy kedves ismerősöm tesz kinképet, akkor azt akár napokkal később is tetszikelem. Feltéve ha profilkép. Az ilyen randomképeket utálom. Nem facebookra valók már, hanem instára, vagy csak sztoriba.
2018. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fészbukozok, mert baromság. A nap minden órájában.
2018. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Ha kint van a melle KIZART, hogy lájkolom.
2018. aug. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hülye kérdés.


1. Ismerõsöket likeolok, akikkel valamilyen viszonyba vagyok és nem random facebook like-hajhász “”””sztárokat””””””.


2. Emberfüggõ, hogy kinél mi elõnyös. Pl. akinek szép az arca, arról jó portrék készülnek, akinek jó az alakja, arról jó egész alakos képek.....


3. Arról kifejezetten negatívan vélekedek, aki kiteszi a melleit, hogy azzal vonja fel magára a figyelmet, az ilyesmi olcsó trükk, max. olcsó embereknek tetszik.

2018. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan posztokat like-olok, melyekben valós értéket látok. A sok hülye egoját nem fényezgetem, legyen szó kedves vagy távoli ismerősről.
2018. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan ritkán facebookozok, de ha mégis lajkolok egy- egy képet, az tökmindegy, hogy egesz alakos-e, vagy arckép. Ilyen is, olyan is lehet.
2018. aug. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!