Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki egy ideig keres valakit,...

Aki egy ideig keres valakit, akkor annak mennyi az esélye hogy újra felbukkan?

Figyelt kérdés
Rám írt egy férfi ismerkedési szándékkal Facen. Visszaírtam neki. Írtunk egymásnak. De olyan mintha ő szinte ugyanazokat a dolgokat szeretné mint, én hasonló a véleménye bizonyos dolgokban, mint nekem stb. Azt írta hogy mi nagyon hasonlóak vagyunk. Már a találkozó előtt szívekkel, és versekkel bombázott. Ilyeneket mondott hogy szerelmes belém, meg hogy senki sem olyan szép, mint én stb. Egyszer még meg is jegyezte hogy miért nem írok rá egyből ahogy felkeltem. Egyszer találkoztunk, ahol még az előfordult, hogy erővel megölelt, amikor én nem akartam. Felvetett már előre különböző programokat, amire azt mondta hogy onnan nem hiányozhatok, ne csináljak mást programot akkorára. Még azt is mondta ha 2 hónap alatt minden jól megy akkor eljegyezne. Megszakítottam vele az ismerkedést, azt írta hogy ő nem fog már mást így szeretni, és hogy nem akar elveszíteni. Folyamatosan írt, hívott. Még az egyik barátja is felhívott, de rögtön leraktam a telefont. Azt mondja én csak hitegettem őt. Csak azután hogy mondtam hogy ha ezt tovább csinálja feljelentem utána állt csak le.
2018. aug. 6. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem már másik áldozata van.

Nyilván nem volt normális, ilyen érzelmek nem alakulnak ki ilyen rövid idő alatt, főleg így.

Azóta már rákattant másra.

2018. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100% Ha másért nem akkor bosszúból. Ez egészen addig megy míg nem talál egy új madarat.
2018. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Emmá tegnap vót!
2018. aug. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg múlt héten is :D
2018. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már megint te?


Figyelj, nem unod még minden második nap megkérdezni?

2018. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!