Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka? Miért csinálo...

Mi lehet az oka? Miért csinálom ezt?

Figyelt kérdés

Kiszemelek mindig egy embert, de csak felnőtteket, nőket férfiakat egyaránt. Kiszemelem, mert szeretem.

Azt akarom, hogy ő is szeressen. Onnan kezdve meg sem szólalok előtte, mert attól félek, hogy megutál. Félek, hogy ha megszólalok utálni kezd. Ilyenkor egyész nap tudok azon az egyetlen személyen gondolkodni. Csillapíthatatlan vágyat érzek azirànt, hogy megérintsen. Van amikor fizikális fájdalom hasít melkasomba, ilyen gondolatokra.

Kettő tanárommak és a szüleim ismerőseinek férfi tagjával is ezt tettem. Nagyon szeretem őket, de félek, hogy ők másképpen éreznek. Néha azt érzem az egyik viselkedéséből, mintha gyűlőlne, máskor pedig mintha szeretne.

Rendkívüli módon vágyom az érintésükre.



2018. aug. 6. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

*Azt akarom, hogy ő is szeressen.


Már itt hibázol. Mert az karnokság taszít minden egészséges embert.


Kezdd a mondanivalódat formálni, és vele együtt magadat.


Pl.: Szeretném ha szeretnének.

2018. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát elég furcsa lelkivilágod van, enyhén szólva... Gyerekkorod milyen volt? Az első 7 év meghatározó.
2018. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szimpatikus neked valaki, azt szeretnéd, hogy ő is hasonlóképpen érezzen, akkor tegyél érte.

Beszélgess velük bátran, abból semmi rossz nem sül ki. ;)

2018. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És hogyan áljak le ezzel az érintési vággyal. Néha éjszaka azzal álmodom, hogy megérint.
2018. aug. 7. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!