Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj-e ha futok a pènz után?

Baj-e ha futok a pènz után?

Figyelt kérdés

Átlagos családban èlek igazából mindenem meg van amit akarok de èn mèg is csak keresem a lehetősègeket hogy hogyan tudnék több pénzt keresni/hogyan lehetne minél több hogy ne a szüleimet terheljem vele ha meg szeretnèk venni magamnak egy dràgabb dolgot. Anya szerint nagyon pènzközpontù vagyok szerinte ez nem olyan jó dolog. Szerintetek ez mekkora baj? (Ha egyaltalan tényleg az e)

17



2018. aug. 7. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Igen.
2018. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha még normális határokon belül vagy, nem vagy elszállva, akkor okés, tök rendben van, ez egy ilyen világ; de mondjuk akkor lenne baj, ha pl párkapcsolatban is ezt keresnéd, szerintem az tök rossz lenne, hogy pl valakivel a pénztárcája miatt jönnél össze "pénztárcájával házasodnál", de hogy azért. Tehát az már úgy rossz lenne
2018. aug. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 pont az a cèlom hogy az èletben meg tudjak àllni a SAJÀT làbamon és elmondhassam hogy igen ezt én értem el nem pedig màs pènztàrcàjàra akaszkodtam
2018. aug. 7. 19:47
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem baj az. Vannak emberek, akik folyamatosan a lehetőségeket keresik, karriert építenek, pénzt csinálnak. Sokaknak saját családja se lesz, de ez nem egy rossz dolog. Ha a munka során teljesedsz ki, ha az érdekel jobban, hogy pénzt keress, hát legyen. Ez nem egy negatív dolog.
2018. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

A nap végén csak a pénz fog számítani. Tanulj és dolgozz érte keményen.

Viszont figyelj, mindjárt jönnek a lepontozószörnyek akik 150 nettóért gürcölnek.

2018. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
egyáltalán nem baj. a 20hoz közelítve az a normális, ha az ember gyereke azon dolgozik, hogy ne legyen a szülei terhére többé
2018. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Én is pont ilyen vagyok, nem akarok másokat terhelni az anyagi dolgokkal, ezért keresem a pénzszerzési lehetőségeket.(Nem kell félreérteni.)

18/

2018. aug. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, és hajrá. Nekem a szüleim ellenezték, hogy dolgozzak suli mellett, emiatt állandó volt a feszültség, amíg anyagi okokból nem tudtam elköltözni, de dolgoztam azért, hogy megtehessem és el is értem idővel.
2018. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nincs vele különösebb gond, ha nem a személyiséged rovására megy, mert ha elmarsz magadtól mindenkit, akkor onnantól csak a pénzre számíthatsz, de gyanítom ez nem fog bekövetkezni mert nem több tíz-száz milliós vagyonokról beszélünk, ott már a baráti kör is olyan.


Jó dolog ha az ember tervez, és tudja hogy mihez mennyi kell

2018. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A pénz elég gyorsan fut én nem versenyeznék vele.. németországban fut el a pénz a leggyorsabban
2018. aug. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!