Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mindenkit vissza jelöltök...

Ti mindenkit vissza jelöltök a facebookon?

Figyelt kérdés

Már valószínűleg nem lehet megcsinálni, de régebben a személyes oldaladat át lehetett konvertálni likeolós oldallá, majd megtudtad változtatni annak a nevét és ugyan azt egy másik oldallal össze tudtad forrasztani. Magyarul átadni a likeolókat.


Így még pár éve csináltam egy facebook profilt egy amerikai lánynak a képeit ráraktam a profilra és mindenket bejelöltem, akit csak láttam. Hamar összejött kb 2 ezer ismerős, majd a fentebb leírt módszerrel egy másik oldalnak szereztem likeolókat.


Ezt csak azért írom le, hogy tapasztalaton szerint mindenki ész nélkül mindenkinek vissza igazol :)


Onnan jutott eszembe, hogy most bejelölt egy kamu profil és persze nem jelöltem vissza.


Ti mindenkinek vissza jelöltök?



2018. aug. 8. 00:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem
2018. aug. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha tudom ki az, akkor visszaigazolom, legalább udvariasságból.

Ha nem tudom, akkor megkérdezem. Ha ismerem valóban, visszajelölöm. Ha nem, akkor nem.

Ha egyértelműen kamu profil, akkor simán törlöm a jelölést.

2018. aug. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem,főleg külföldieket nem.Csak akit ismerek vagy ha van közös ismerősünk de akkor is előtte megkérdezem, miért jelölt be.
2018. aug. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Dehogy igazolok vissza minden jelölőt, kizárólag azt, akit ténylegesen ismerek.

Éppen ezért vannak jónéhányan a függők között. :)

2018. aug. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak olyat igazolok vissza, akit ismerek és a sziánál többet beszéltünk.
2018. aug. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem. Attól nekem miért lesz jobb, ha visszaigazolok egy olyan 1000+ ismerőssel rendelkező személyt, aki nyilvánvalóan csak az "ismerősöket" gyűjti. Nem vagyok kíváncsi rá, akkor meg minek?

Ha meg külföldi és/vagy gyanús alak, pluszba még le is tiltom.

2018. aug. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem, csak akit ismerek és kedvelek is! Ezért van az, hogy kb. 10 ismerősöm van csak a Facebookon.


Én nem like-gyűjtögetésre használom az oldalt, hanem kommunikációra a barátaimmal.


Idegenekkel nem beszélgetek, nem társkereső oldal az. :)

2018. aug. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kb hetente bejelöl valami félmeztelenül pózoló, kamerába hunyorgó, szexi segges-melles nők képeit megosztó Lakatos Ármándó vagy Orsós Rikárdó. Dehogy jelölöm őket vissza, még az életben nem találkoztam velük, semmi kedvem az ő szarságaikat nézni az üzenőfalamon vagy lekoptatni őket, ha ismerkedni akarnak velem.
2018. aug. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak azt jelölöm vissza, akit személyesen ismerek, a felületesnél jobban.
2018. aug. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem jelölök vissza mindenkit, csak akit ismerek is valahonnan, illetve időnként át is nézem az ismerőseimet, és volt, hogy még törölgettem is.
2018. aug. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!