Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 19-25 év közötti pasik,...

19-25 év közötti pasik, nektek hiányzik a gyerekkorotok?

Figyelt kérdés
Melyik időszak hiányzik nektek, kort, nemet írjatok hogy jelenleg hány évesek vagytok.

2018. aug. 9. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem, cseppet sem, oda vissza soha.

20/F

2018. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert szar volt a gyerekkorom. De abból a szempontból hiányzik, hogy szívesen visszamennék és sok mindent másképp csinálnék, és akkor talán jobb életem lehetne, de hát ez van. 23/F
2018. aug. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
42 vagyok, de hiányzik. Nem éri meg felnőni, tiszta szívás. Nekem legjobban a 4-20-ig terjedő időszak hiányzik.
2018. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy hiányzik.

Utáltam az általánost és a gimit is.


Most dolgozom, felnőttekkel vagyok, akikkel könnyebb szót érteni, szimplán a hierarchia miatt is.

Nincs az, hogy "Mr. Nagyágyú", aki buta mint a tök, azért szivat, mert jobb szellemi képességeim vannak vagy szimplán rossz napja van, vagy mert élvezi...


Nincs az, hogy nem tudom megvenni azt, amire vágyom.


Bulizni ugyanúgy eltudok menni 30 évesen is. (Bár nem vágyom rá)

Barátnőt ugyanúgy tudok szerezni.

Emellett nem élvezem azt, ha hülyeségekben részt vehetek.

2018. aug. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Légyszi idősebbek ide ne írjanak, mert most én a 19-25 év közötti férfiak véleményére vagyok kíváncsi.
2018. aug. 9. 13:04
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
ahh igen. Noha nem voltunk gazdagok, de olyan gondtalan volt minden. Szívesen visszamennék. 26/f
2018. aug. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem, nincs az a pénz, hogy még egyszer találkozzak apámmal (akkor muszáj volt), a középsulit meg végképp ignorálni szeretném mostmár.

Nem mellesleg végre tudok pénzt keresni és arra költeni amire akarom, független vagyok, nem parancsolhat se az anyám, se a nővérem.

19/L

2018. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és bocsi, hogy lányként válaszoltam, de szerintem fiúknál is hasonló.
2018. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem hiányzik. Nem kell suliba járni, nem kell házikat írni, nem kell tanárokra figyelni, nem kell felnőttekre hallgatni, személyi igazolványt felmutatni, ha alkoholt veszel, és oda mész, ahova akarsz, azt veszel, amit akarsz, nincsenek hülye korlátozások, mert "gyerek vagy".
2018. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9

Nekem pont ezért hiányzik. Tiszta unalmas a felnőtt élet, egyátalán nem erre vágyók.

2018. aug. 9. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!