Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gondoltál már arra, hogy...

Gondoltál már arra, hogy egyszer te is megöregszel és egy gyermektelen idős ember milyen kiszolgáltatott?

Figyelt kérdés

2018. aug. 11. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:

A mai gyerekekbe belegondolva, sok jóra nem számíthatnak a szüleik, majd ha egyszer megöregednek, vagy már "meg is tették".

Legfeljebb arra, hogy majd sorban állnak a nem létező örökségükért

2018. aug. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmivel sem kiszolgáltatottabb, mint olyan, akinek van gyereke.
2018. aug. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez nem tudom miért humor, de ilyen életmóddal, amit én élek, még az is csoda, ha a 30-at megélem, úgyhogy semmi gond. ;)
2018. aug. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Hozz világra mégegy AGYART!
2018. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem értem hogy miért van humorban, de igyekszek komoly választ adni. Kortól és nemtől függetlenül, valaki minél jobban egyedül van, annál jobban kiszolgáltatottabb. Nem ia beszélve az olyan esetekről ha még a saját jogait sem ismeri.
2018. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kiszolgáltatott. Miért lenne az? Ha azt a pénzt amit más beleöl mondjuk 2 gyerekbe (fejenként minimum 20 mft) szépen félreteszi idős korára akkor semmi gondja nem lesz ,vígan megél,fogad profi ápolót,ha beteg ,vagy befekszik valami magánklinikára .


A gyerek meg nem garancia semmire, lehet felé se néz és csak a halálát várja vagy rá is segít kicsit. Megy mindig lejmolni ,lehúzni az öreg szüleit ,rálőcsöli az unokákat amíg eljár bulizni.Bedugja öregek otthonába,aláirat a szenilis papával akármit, aztán lesi az örökséget.


Meg eleve én el sem várnám ,hogy a gyerekem akinek már mondjuk saját családja van majd az én szaros seggemet törölgesse,meg tutujgasson. Én érezném magam nagyon kellemetlenül.

2018. aug. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem négy (felnött) gyerekem van, igen jó a kapcsolatunk, de ennek ellenére jóformán nem találkozunk, mert messze élnek.

Hiába öregszem meg, nem lesznek mellettem, mert nem megoldható, szóval semmivel sem vagyok másabb helyzetben, mintha nem lenne gyerekem - legalább is ilyen szempontból.

2018. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Loool :D Ez az az e l c s e s z e t t kampány videóból van! Azért volt a humor kategóriában. Amúgy én nem forever alone, hanem forever young vagyok, szóval ez nem fog megtörténni. Amúgy se nagyon szeretnék gyerekeket, és nem vagyok holmi tenyészállat hogy az legyen az egyetlen ambícióm hogy szüljek. Pláne ebbben a fantasztikus országban, cseppet sem maradi és konzervatív emberek között. Komolyan, Németország tele van gothokkal, itt meg felveszel egy Killstar ruhát és már te vagy a sátán k u r v á j a. Na de ez már más téma.
2018. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!