Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyiket valasztanatok:...

Melyiket valasztanatok: pozitivnak maradni mindig, anelkul, hogy barmitek lenne, vagy ha mindenetek meglenne, de semmi pozitiv gondolatotok nem?

Figyelt kérdés
kort es nemet is irjatok :)
2018. aug. 12. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Pozitìvnak maradni mindig... 26/N
2018. aug. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Inkább azt választanám, hogy pozitív maradok minden élethelyzetben. Volt már olyan időszakom, hogy nem szenvedtem semmiben sem hiányt, de minden gondolatom kínzott, szorongással jártam pszichológushoz. Szóval szerintem sokkal fontosabb az, hogy a legrosszabb/legnehezebb helyzetben is pozitívak maradjunk. Hiába van meg mindenünk, ha csak negatívan látjuk a jövőt, ez nagyon le tud húzni, semmi sem tesz boldoggá. Kell egy pozitív jövőkép.


L/20

2018. aug. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Mit érne az, ha mindenem megvan, de mégsem élvezem, mert a negatív gondolataim elveszik ezt a lehetőséget? Ostobaság lenne. Mindenképp az első. Ha legalább a gondolataim pozitívak, az egy könnyedség az életben. 17/L
2018. aug. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Tehát a szart vagy a szart? Nem is értem az ilyen kérdéseket.

Egyiket sem választanám, jól meg vagyok a mostani életemmel is.

2018. aug. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sokat érek vele, ha nem tudom élvezni azt, amim van.

Akkor már inkább pozitív egy rosszabb helyzetben, mert abból még ilyen hozzáállással tudok jobbat csinálni, de ha negatív vagyok, akkor biztos nem.

2018. aug. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32/n, mivel lehagytam.
2018. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sarkalatos véglet a kettő.


Én alapból nem tudnék pozitív maradni, ha azt látom, hogy felkelek és nincs hol laknom, nincs mit ennem, nincs jövőm.


Ha meglenne mindenem, akkor pedig miért lennék negatív?

2018. aug. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha pozitív vagy és az elméd és a gondolkodásmódod a helyén van,bármire képes vagy :)
2018. aug. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!