Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Anyukám állandóan beszól, hogy nem járok nagyon sehova. Mivel nagyon nehéz szakra járok az egyetemen, úgy gondoltam kicsit előre tanulok, mert évközben elég idegörlő a helyzet a sok zh miatt.


Most is itt csapkodja az ajtókat, ez nem érzelmi zsarolás?


2018. aug. 12. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz elköltözni?
2018. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nem kinek van igaza kérdés. Mindenki úgy csinálj ahogy akarja. Nem azért mert igaza van, hanem mert csak. ő úgy akarja. ettől még tanácsokat, meg mások tapasztalatát érdemes meghallgatni, ha kedvünk van. De a döntésbe más már nem szól bele. Abban, hogy hogy döntök nem lehet másnak "igaza" az csak az én dolgom.


Szerintem ezt el is mondhatod neki. Anyu meghallgattalak, de bocs de én döntök.


De amúgy az érdekes kérdés, neki ez miért ennyire vessző paripája. És az is, hogy te miért érzed, hogy a kettő kizárja egymást. Nem lehet, hgy csak mellé beszélsz magadnak, hogy a tanulás miatt?

2018. aug. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Ne meséld már, hogy heti 7 napban és napi 8 órában legalább tanulsz NYÁRON...
2018. aug. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

egyébként ha ilyen kommunikációs zárványok vannak, ez tanulságos lehet. nekem legalábbis nagyon az volt. tök sok mindenre ráismertem otthoni értelmetlen helyzetekből:

https://www.youtube.com/watch?v=g8dDDtjrrow

2018. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a linket, ha lenyugodtam majd megnézem.

Igazából van egy kisebb fajta pánikbetegségem, ami meggátol mindenben, anyám meg ezt leszarja. De amint lehet költözöm innen. Hàt igen, tényleg sokat tanulok, mert ez a diploma ára, nemsokára végzős leszek.

2018. aug. 12. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:

De ha anyud is egyfolytában otthon ül, akkor miért várja el tőled, hogy kimozdulj? 😃


Értse meg, hogy introvertált vagy, és kész!

2018. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

lehet pont azért is vagy nem kimozdulós, mert a szüleid sem azok. mintát tanul leginkább az ember. és akkor leszúrnak, hogy te nem :D


de tényleg vizsgáld meg magad. ha ez nem a tanulás, hanem valami más blokkolódás, akkor kezdj el dolgozni rajta. ha nincsenek emberek, akikkel szívesen vagy, akkor akár elmehetsz egyedül fel egy hegyre. vagy moziba egy flmre ami érdekel. csak az élmény miatt, hogy milyen.

2018. aug. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!