Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy élet mentor?

Van olyan, hogy élet mentor?

Figyelt kérdés
Nagyon sanyarû sorsom van. Az utóbbi években semmi nem akar nekem összejönni, egyre lejjebb süllyedek, nem tudok önálló lenni, nem merek kezdeményezni, nem tudom azt sem, hogy mi legyek, de ami a legrosszabb, hogy nincsen senkim, akire kicsit is számíthatnék. A többi családtagra nem számíthatok, barátom sincs, akinek kiadhatnám minden bajomat. Egy olyan szakemberre lenne szükségem, aki segítő kezet nyújt (akár pénzért is), és aki végre megmutatja nekem a helyes utat. Létezik e ilyen?

2018. aug. 12. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Elvileg ez a szülő feladata lenne.
2018. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben benne a válasz. Maga az élet a mentor. Jó életem volt, de váratlan tragédiák mindent tönkretettek, padlóra kerültem, kisemmiztek, kifosztottak, nulláztaym magam, hajszál híján utcára kerültem. A rossz döntések közül a lehető legrosszabbakat hoztam ebben a vert helyzetben és még azt a kevés életfoszlányomat is maximálisan elszúrtam. Azt ismeretlenül is el tudom mondani: soha ne hagyd, hogy más hozza meg helyetted a döntéseket, légy bátor, harcolj úgy, mintha semmi vesztenivalód nem lenne, lépj át a félelmeieden és valósítsd meg az álmaid. Ne hagy, hogy negatív, energiavámpír emberek lehúzzanak. Bátor légy, először saját magad győzd le, a félelmeid, utána könnyebb lesz minden. Mérd fel miben vagy a legjobb, tűzz ki egy életcélt és tűzön - vízen keresztül harcolj érte.
2018. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nincs róla papírom, de szerintem tudok irányt mutatni..néhányan már hallgattak rám

ha komolyan gondolod írj pár sort priviben

2018. aug. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van. Ha nincs szülő, idősebb testvér, vagy barát, akkor maradnak a pszichológusok.
2018. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a szakma neve coach, és jó borsos árat kérnek. Döntsd el, hogy megéri-e neked. Az a feladata, hogy tanácsot nem ad, de addig kérdezget, amíg te rájössz a megoldásra, kialakítod az életvezetésedet. Keress rá úgy a google-n, hogy coach szolgáltatás vagy konzultáció. Még jobb, ha te elvégzel egy ilyen tanfolyamot. Elég drága, de aztán a magad életét is megoldod, és pénzt is kereshetsz vele.
2018. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Léteznek életvezetési tanácsadók, coachok


Eszméletlen drágák.


Én jobban kijövök az önfejlesztéssel, egyéni problémamegoldással. Kutatninis jó dolog olyan után, amiben szeretnék fejlődni.

2018. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!