Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én látom szánalmasnak a...

Csak én látom szánalmasnak a saját generációmat? Többi lent.

Figyelt kérdés

Itt van például ez a retardált r@@anc: [link] meghalgattam pár zenéjét is de semmi momdanivaló egy adag sz@r az egész és a viselkedése is szánalmas és a sok korombeli hülyegyerek is ezeket nyomja meg ott van az a sok swag divatmajom hülyegyerek akiknek az eszük 0 példa: [link]


De sajnos rengeteg ilyet látok élőben is Pesten de még itt vidéken is. A másik a rap zene azon belül a New School nak nevezett gyökérség. Mind fiatal suttyó hülyegyerek pl: van az a sixnine vagy ki lil pump a neve alapján az értelem is látszik rajta akkor ott van az a xtentacion oké meghalt szegény de mindenki úgy odáig volt érte pedig szintén semmi mondanivaló emós magábazuhant kölök aki durván sátánista (ezekközül az előadók közűl 10/9 ) meg ez a én szinte csak rap et halgatok 2pac, ice cube, Eazy E, Dr Dre, stb stb tudjátok Old School oké sokak szerint elavult de akkor is szánalom hogy enyire nyomatják a hülyeséget a fiatalok agyába meg az a sok idióta telefonos sz@rság rendesen 19 évesen én szégyellem magam hogy ilyenekkel vagyok körül véve. Nektek erről mi a éleményetek?



2018. aug. 12. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Én is 19 éves vagyok, és engem is meglep az ilyen szintű igénytelenség. A többség érdeklődik a sz..r dolgok iránt. Szeretik a sz..r dolgokat. Olykor rajonganak is értük... És ez siralmas. A legtöbb korunkbelinek nincs kialakult vélemény- és ízlésvilága. És a legtöbb olyan sötét, mint a néger az alagútban.


Ez a többség... Kevesebben ugyan, de vannak azonban bő számmal olyanok is, akik még tudnak értéket képviselni. Kevesen, de vannak. Szóval kitartást kívánok, és azt, hogy találd meg őket! :D

2018. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Nekem az a véleményem, hogy mindenkinek megvan a saját kis egyedi stilusa/izlés világa, amit nem kell csak azért lenézni, mert nem eggyezik a tiéddel vagy épp az enyémmel.

Egyébként nyugi nem csak te találod szánalmasnak a generációd. Ezer más ehhez hasonló panasz van ezen az oldalon.

2018. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%

Én mellőzöm az ilyeneket. Mindig te döntöd el, hogy mit fogadsz be. Ha nem tetszik, hagyd ott, kapcsold ki, csinálj mást. Sosem kell beállnod egy sorba, amibe nem érzed valónak magad.


Nem minden fiatal srác swag, yolo, és nem minden fiatal lány romlott, csak az ilyenek szeretnek feltűnősködni, míg a másfajta értékrendűek nem hivalkodnak. Szóval nem mindig a legnépszerűbb a legjobb.


Én is szinte menekülök az agymosástól, a butítástól, az elrontástól, züllesztéstől.


Zenéből pedig azt hallgatsz, ami neked tetszik. Én ezeket nem is ismerem, helyettük a régebbi, még mély mondanivalóval rendelkező számokat hallgatom. Lehet ez szöveg nélküli, sima hangszer, klasszikus, de néhány régi rock is elgondolkodtatóbb a mai szennyeknél.


Nem csodálom, hogy annyi a lelki beteg, amikor idáig fajult a világ. Elmegyünk a rossz mellett, el vagyunk kényelmesedve, a szemétben élünk, mindig mindenből újat veszünk, ha a régi elromlik. Ez igaz a kapcsolatokra is, mert nem figyelünk egymásra, nincs tisztelet, szeretet, törődés semmi és senki iránt egyesekben.


Tisztelet a kivételeknek, mert mindig vannak, és ha elég erősek, meg tudják állítani ezt az őrületet azzal, hogy nem válnak olyanná, amilyenné nem érdemes. A másság nem mindig rossz dolog, vállaljátok büszkén, ha ti inkább könyvet olvastok a telefon nyomkodása és a szelfik lövése helyett, ha péntek esténként nem isszátok le magatokat, mert alkohol nélkül is jól tudjátok érezni magatokat.

2018. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%

Én már rég rádöbbentem arra, hogy nagyon különbözök a korosztályomtól, ami nem baj, csak emiatt sokszor néznek rám furcsán, amiért én nem követem az ő "trendjüket".


L/20

2018. aug. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
42%
Attól mert sikertelen vagy az életben, és irigy, nem kéne szidnod a többi embert azért mert mást szeret, szánalmas ez a viselkedés amit művelsz, én speciel az ilyen emberektől hányok. Illetve 3as nemtudom milyen swag yolorol beszélsz, 2018at írunk, nem 2013at, látszik neked sincs fingod semmiről csak elítéled a másikat azért mert szeret valamit amit te nem. Én rengeteget hallgattam még Xet és Lil Peepet is, de még mielőtt felkapták őket akkor, mert magamat láttam a számaikban, miután szakította és sokat segítettek. Attól mert te Old school rapper hallgatsz, el kell ítélne a másikat? Egy szerencsétlen gyerek vagy, rosszabb mint aki Lil Gt hallgat, hálistennek nem ilyen fertő emberek között élek.
2018. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

Van néhány ember, akik BÁRMILYEN vitában, bármilyen érvre, bármilyen mondanivalóra vagy bármire, az egyetlen kontra és válasz hogy az illető biztos "irigy"

Mire lenne ő irigy most őszintén? :'D Vagy mit tudsz róla? Lehet hogy a kérdező éppen milliomos, jó barátai vannak és százszor jobb az élete, mint neked. (persze nem biztos, de még ez is lehet). Akkor mire lenne irigy? Vagy akkor nem mondana ilyeneket? :'D Dehogynem.

Szokjatok már le erről a szánalmasan unalmas dumáról, mindenre annyi a válasz hogy "irigy", ez nem érv, tanuljatok meg vitázni, ne süllyedjetek le ovis szintre



Kérdezőnek



Azzal egyetértek az utolsóval, hogy nem kellene fikázni a New School rappet, meg nem kéne az egész korszakot 3 előadóval azonosítani (oké, hogy ő az ismertek, de mikor New School rappről van szó sosem hallom Lamart pedig ő is hangzásban az új irányt képviselii, vagy Chance The Rappert, Tyler, The Creatort, Logicot vagy még számtalan mainstream előadót lehetne mondani, mégis mindenki Lil Pumppal jön meg tekashival.. Igaz ez párhuzamosan az Old Schoolra, MINDENKI kivétel nélkül ugyanazt az 5-öst dobja fel (Eazy-E, Dr Dre, Ice Cube, 2pac, BIG). Amúgy most őszintén Eazy-E szövegeiben milyen mély mondanivaló volt? :'D Semmi mélysége nem volt a zenéinek, ráadásul még csak nem is ő írta a szövegeit, ugyanez


Lil G-t én sem szeretem de nem hallgatom, ennyi. Az hogy ennyien hallgatják tényleg mutat valamit a generációnkról, de nézd meg a kommenteket a videói alatt, szinte többen fikázzák mint akinek tetszik, oké lehet hogy hangos kisebbség, de a milliós nézettségből is elég sokan csak azért nézik meg mert ismert és meg akarják hallgatni de sokaknak nem tetszik

A másik meg az hogy nem mindenki a mély értelmet keresi a zenében, sokan csak szeretnének szórakozni és arra szerintem tökéletes Lil Pump vagy Tekashi, mondjuk én a rappben elsősorban a mondanivalót nézem, ezért is hallgatok Aesop Rockot meg OF-et :)


A 2. videó igazából inkább (teljesen elhatárolódva a rasszizumustól) faji, mint generációbeli kérdés. Azért a korosztályomból ilyet én elég keveset járok, mondjuk nem is abból az "osztályból" valóak az ismerőseim nagy része

xxxtentaction tényleg nagyon túlértékelt és NEM lesz legenda attól hogy meghalt, de ha az Old School rappnél tartunk, akkor beszéljünk 2pacról is, aki tényleg egy hatalmas legenda és mély mondanivalóval is rendelkezett, de rapperként NEM volt a legjobb, és nagyon irritáló hogy ha csak ki merem mondani valahol pac túlértékelt volt egyből meg akar ölni mindenki :'D

2018. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, sokmindenben igazad van valamennyire el is gondolkodtadtál a dolgokon. Oké kendrik Lamarnak tényleg vannak jó számai inkább költői meg néhány számában viszi a kicsit klasszikusabb rap hangulatot. Igazábol kedvenc előadó nállam 2pac de de én nem akarlak azért megölni mert más a véleményed róla :D


Nekem ebben a társadalomban az nem tetszik hogya legtöbb csak felvág hogy mekkora jampi a legtöbbnek nincsegyénisége valamilyen szinten az ilyen embereket sajnálom mert befolyásolhatóak a reklámdumákkal meg a trendel stb stb.

2018. aug. 16. 18:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Én rettenetesen szégyellem a generációm. Borzasztó mértéket öltött az igénytelenség, az alpáriság, a lezüllöttség. Ez nagyon sok területen megmutatkozik, lásd az igénytelen, zenének nem nevezhető zaj ajnározása, de mondhatnám a tizenéves alkoholistákat és a tiniribizliket is. Elképesztő hova fejlődött ez a világ. Nem tudom van-e még lejjebb. 22F
2018. aug. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nehez lenne elmagyarazni hogy lasd a vilagot, ha te magad direkt arra koncentralsz, amit fikazni akarsz... es ez nem generacio fuggo. Hanem szintmero.
2018. aug. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindig volt kevésbé jó zene, de csupán a jókra szeretünk emlékezni.
2018. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!