Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire zavar titeket ha...

Mennyire zavar titeket ha valakinek "szetallnak" a fogai?

Figyelt kérdés

Ez titeket mennyire zavarna ismerkedés teren? Akar csak barátkozás vagy valami komolyabb dolog

Titeket ez meggatol abban hogy valakivel ismerkedjetek? Befolyásolja a velemenyeteket valakiről? Csak ugy hogy viszonyultok ehhez a dologhoz?



2018. aug. 13. 19:56
 1/5 anonim válasza:
100%
Van akinek jól áll. Szerintem különleges, semennyire ne szégyelld ha az van neked! Egyedi
2018. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Alul egyik elülső fogam eggyel beljebb van. Engem zavar, de családom 20 év után vette észre mikor megmutattam nekik.
2018. aug. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is szetallnak a fogaim, mivel fogszabályozas alatt vagyok.

Elotte nem alltak szet.

2018. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat~

Also masodik 😂😂 ez jooo, bátyámnak is valami problémája van az also fogsoraval es csak evek utan vettem eszre haha

Es mi van a resekkel?

2018. aug. 13. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekelnek mások fogai :D Mármint okés, ha beszél hozzám, nyilván előbb-utóbb észreveszem, hogy nem tökéletes a fogsora, de nem változik ettől a véleményem róla. Sőt, van, akinek még jól is áll a "csálé" fogsor :D Meg modellek, színésznők is vannak, akiknek hatalmas rés van a nyuszifogaik között és ez lényegében a szexepiljük.
2018. aug. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!