Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek alakult már ki itt...

Nektek alakult már ki itt ezen az oldalon jó barátság, levelező társ?

Figyelt kérdés

2018. aug. 14. 19:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Kettő is :) 6 éve tartjuk a kapcsolatot.
2018. aug. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szintén hat éves ismeretség. Kedvem lenne most is ismerkedni, de nemsoká elköltözöm és csak netes barátság maradna.
2018. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Majdnem , csak leléceltem :D
2018. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá példa, jól is indult, de az illető átment pszichopatába és még a végén be is sértődött és letiltott a facen.
2018. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy pár de hosszabb távon csak egyikükkel maradt meg a barátság.A többiek vagy eltűntek vagy olyan irányba ment el az írogatás hogy véget kellett vetnem a dolognak.
2018. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátság, meg egy kapcsolat.
2018. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

W O W


Kösz a válszokattt köhetnek még

2018. aug. 14. 20:15
 8/22 anonim ***** válasza:
74%

Megismertem két lányt innen, ebből mindkettővel randiztam. Ez még régen volt (2012-13ban.)

Végül úgy döntöttem bizonyos okok miatt,hogy mindkettővel barát szeretnék csak lenni. Egyébként nem egyszerre ismerkedtem meg velük ha bárki elítélne most emiatt :D

Az egyik lánnyal két-három évig tartottuk a kapcsolatot, nagyon megismertük egymás ízlését, gondolkodásmódját kevésbé mert elég fiatal voltam aztán ehhez még nem értettem.

A másik később volt, ott már a lány gondolatait is mélyebben megismertem. Szimpi volt de én depressziós voltam aztán szerettem eltaszítani az embereket magamtól. Ez egy nagyon régi dolog már szerencsére nem csinálom de volt hogy hetekig nem mentem fel közösségi oldalra senkivel se beszéltem csak bezárkóztam a szobámba és filmeztem. Ezt már azóta megváltoztattam, és azóta is bánom hogy ilyen voltam :D


Ennyi a két story. Levelezőtársak voltak még utána, de már jó két éve nem ismerkedtem meg innen senkivel. Amúgy vannak nagyon értelmes normális emberek az általános felfogással ellentétben :p


20F

2018. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Két ember volt akikkel hosszabb távon leveleztem innen. Az egyiknél 16 voltam, akkor ismertem meg egy depressziósabb fiút, akivel végül megszakadt egy időre a kapcsolat. Majd teljesen váratlanul hosszú idő után felbukkant és barátilag sokáig leveleztünk még. A másikkal pedig inkább a lelki dolgainkat tudtunk megosztani egymássál.
2018. aug. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
#9 vicces lenne ha pont egymásról beszélnénk nem? :D bár erre konkrétan semmi esélyt nem látok.
2018. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!