Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Kardashian-ok és a Jenner-ek...

A Kardashian-ok és a Jenner-ek, egy és ugyanazon emberek?

Figyelt kérdés

Bocsánat, tudom h nagyon hülye kérdés, de sosem követtem pl intsán ezeket az embereket, és már teljes káosz számomra h ki, kicsoda?

(ha vki leírná a család tagok nevét, esetleg azt h miről lett híres azt megköszönném)


2018. aug. 15. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Miről lettek híres? Óriási vagyont örököltek, és felvágnak vele hogy egész életükben nem dolgoztak annyit se mint egy átlag ember 30 perc alatt. Ingyenélő hulladék ri**anc az összes.
2018. aug. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Kim, Kourtney és Chloé édestestvérek, Rob Kardashian volt az apjuk. Az ő féltestvéreik Kendall és Kylie, akiknek Bruce (most már Caitlyn) Jenner az apjuk.
2018. aug. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
98%
#2 vagyok. Kim Paris Hilton asszisztense volt egy jó ideig aztán csinált egy szex videót is, ami nagyot ment annak idején. Utána lett neki és a családjának ez a reality sorozata, ami szerintem még most is megy.
2018. aug. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kimnek, Khloenak és Kourtneynak van édes fiútestvére is. Az Apukájuk után ő is Rob lett.
2018. aug. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kim, Khloe, Kourtney és Rob apja Robert Kardashian volt (már meghalt), az anyjuk Kris Jenner. De Kris Jennernek később lett két gyereke Bruce (ma már Caitlyn) Jennertől, Kendall és Kylie.

Arról lettek híresek többek között, hogy a Kardashian papa O.J. Simpson védőügyvédje, barátja volt. Kim Paris Hilton barátnője, titkára volt ha jól tudom, aztán volt egy szexvideója is, meg próbálkozott énekléssel is. Bruce/Caitlyn Jenner meg egyébként is híres sportoló volt. Később reality showt kaptak, saját ruha, smink, parfümük került a piacra.

2018. aug. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! :)
2018. aug. 16. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!