Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért problémáznak sokan...

Miért problémáznak sokan azon, hogy én egyedül szeretném leélni az életemet ill. rühellem a gyerekeket?

Figyelt kérdés

2018. aug. 15. 15:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem értem, kik problémáznak rajta. Én nem szoktam reklámozni az ilyen dolgaimat, így más meg sem tudja. Ha még rákérdeznek, megmondom, hogy nekem más ad boldogságot az életben.
2018. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Az emberek általában magukból és a környezetükből indulnak ki. Ha azt látják, márpedig azt látják, hogy a szomszéd házas és van gyereke, a kolléga is, a nagynéni is, a postás bácsi is, akkor ezt veszik normálisnak, alapnak és az lesz furcsa, ami nem erről szól. Az ember örül a magához hasonlónak, mert megerősítést kap, lám, a másik is így él, akkor jó úton haladok. Kívülről is kap megerősítést, amikor pl. a kormányzat és az egyház folyton arról beszél, hogy család, gyerek, család, gyerek. Ha olyat lát, ami nem illik bele a képbe, intelligenciától függően elfogadja, megpróbálja megtéríteni vagy ellenségként kezeli, mert más.
2018. aug. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%

Mert elmondod neki, hogy egyedül akarsz élni és nem akarsz gyereket - ha nem közlöd velük, akkor nem akadnak ki rajta.

Nem értem, mire jó neked, hogy reklámozod, ami ma´ganügyed.

2018. aug. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem reklámozom, szimplán csak amikor előjön a családalapítás téma, akkor elmondom, hogy nem, nem szeretnék családotalapítani és ezen sokszor nagyon fel tudják húzni magukat az emberek.
2018. aug. 15. 16:14
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes, én sem akarok családot, egyáltalán nincs bennem anyai ösztön mégse cseszeget érte senki. Elég szar emberekkel veheted körbe magad, első körben ezen változtatnék.. A normális embereket semmilyen szinten nem fogja érdekelni, hogy esetleg nem úgy éled az életed, ahogy a többség.
2018. aug. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
Mert ilyen a magyar. A saját hülyeségét és a maradi dolgokat megpróbálja másokra erőltetni. Gondolom nem lövök nagyot mellé, ha megtippelem hogy akik ezen problémáznak azok Fidesz-szavazók és hogy ma is Trianonon rugóznak.
2018. aug. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
22%
Amióta olvasom itt a sok gyökér, hálátlan tini sirámait, azóta már én sem akarok gyereket!!
2018. aug. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6%

Szar dolog ám öregen egyedül maradni. Gondolj bele, hogy mindenki (barátok, rokonok) kihal mellőled és a fiatalok nem nagyon fognak egy öreggel bandázni.

A kutya nem pótolja az emberi társaságot.

Olyan párt keress aki mellett fullba nyomhatod a kretént. Na, azzal házasodjatok össze ;)

2018. aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%

Ide a rozsdás bökőt, h nyolcaska szerint aki nem szül gyereket az önző, és fel sem fogja a logikai bukfencet a dologban...

Am a kérdésre válaszolva; őket kellene kérdezned... de tényleg. Én is megmondom a frankót, ha (és csak akkor, ha) kérdeznek, de még nem háborgott rajta senki. 🤔🤔🤔 Eddig csak a neten láttam ilyen unintelligens furcsaságokat, megjegyzem mindkét oldalról.

2018. aug. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 he84 ***** válasza:
83%
Ne foglalkozz velük és ha ne hozd szóba másoknak magadtól, hogy te nem akarsz családot. Csak akkor mondd, ha valaki konkrétan rákérdez és mondd el hozzá neki azt is, hogy a te életed, te döntöd el, nem tartasz rá igényt és nem kötelező. Én se szeretnék családot, bár a gyerekeket általánosságban nem utálom. Vannak jó és rossz gyerekek is, ez a környezetétől függ, meg a szüleitől nagyrészt.
2018. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!