Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem akar megbántani mégis...

Ha nem akar megbántani mégis bántó a viselkedése az mi okból lehet?

Figyelt kérdés
Férfi ismerősről van szó, emberek kategba kellett volna de ezt többen olvassák.
2018. aug. 18. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszinte.
2018. aug. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert nem te vagy az embere, viszont te vagy kéznél, és egy frusztrálja és nem tudja kezelni már a helyzetet, ezért csapódik rajtad.
2018. aug. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*és ez frusztrálja
2018. aug. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert egy érzéketlen tulok.
2018. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez simán lehetne párkapcsolati probléma. Én a párommal küzdöttem egy időben ezzel kapcsolatban. Úgy reagált a dolgokra, hogy az nekem rosszul esett, pedig nem akart ő rosszat nekem, csak ilyen volt a beszéd stílusa. Szerintem ez kommunikációval megoldható.
2018. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy te vagy túl érzékeny szerinte?


Pl. volt részem olyan társaságban, ahol volt egy megszokott beszéd stílus, "ami a szívemen, a számon" féle emberek közt, nekem ez fura volt, én túl tapintatos vagyok néha, ezért nehezen kezeltem.


Lehet, hogy szerinte nem bántó, amit művel, szerinted meg igen.



# 2 Már bocs, de nekem is ha vannak alkalmi kapcsolataim, attól még nem szoktam bunkózni velük. Nem hinném, ahogy egy alkalmi kapcsolat okot ad arra, hogy bunkózz másokkal.

2018. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!