Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket utánzott már valaha...

Titeket utánzott már valaha valaki? Vagy hallottatok/tapasztaltatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Esetleg ti utánoztatok már valakit?


Csak hogy legyen példa mire gondolok:

Még tini koromban volt egy barátnőm, aki láthatóan nagyon irigy volt egy lanyra, akivel együtt jártak táncra. Folyton a képeit nézegette, facebookon követte. De valójában csak magát tette nevetségessé, mert ugyanolyan ruhákat vett mint ő, ugyanúgy sminkelt, hasonlo hajat vágatott.


2018. aug. 18. 13:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
...ja és emellett folyton rosszakat mondott róla
2018. aug. 18. 13:51
 2/11 anonim ***** válasza:
Így még nem de amit írtál az elég beteg ha komolyan azt hitte hogy ha külsőségekben hasonlít akkor olyan lesz mint ő.Durván önképzavaros.
2018. aug. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, rám voltak irigyek, és utánoztak mindenemben. Pedig még csak szép sem vagyok:DD


4 emberről tudok eddig.

2018. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3+ És nem tinikorban
2018. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen. Nekem van egy olyan barátnőm, aki mindenből ugyanolyat akar mint ami nekem van. Rá szoktam szólni, hogy nem akarom, hogy ugyan azokat a cuccokat vegye meg ami nekem van, nem vagyunk óvodások...

És olyankor azt szokta, hogy később veszi, meg aztán mondja, hogy nem volt semmi, csak az a bizonyos ruhadarab, ezért muszáj volt megvenni. Baromi idegesítő.

De ő a. Mozdulataimat is utánozza. Ha legugholok, őbis leguggol, ha iszok ő is iszik, ha arréb lépek egyet, akkor ö is. Komolyan olyan mint egy tükörkép..

2018. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Velem utoljára általánosban történt ilyesmi. Jött egy csaj az osztályunkba, akivel a legjobb barátnőm eleinte kedves volt meg néha beszélgetett vele meg ilyesmi és a csaj ezután teljesen rákattant a barátnőmre, el akarta venni tőlem és mindig kibeszélt a hátam mögött, meg sokszor észrevettem, hogy (főleg akkor, amikor a barátnőmmel volt) úgy viselkedik, ahogy én, utánozta a gesztusaimat, a testbeszédemet, a beszédstílusomat, stb. Meg volt, hogy olvastam egy könyvet az iskolában és elkezdett rajtam röhögni, hogy olyanokat olvasok, még az osztály többi részének is elmesélte, hogy úristen, milyen gáz könyvet olvasok épp :D Aztán pár héttel később hallottam, ahogy meséli a barátnőinek, hogy "Elkezdtem olvasni ezt a könyvet (amit én olvastam pár héttel azelőtt) és tök vicces".
2018. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5/5, miért nem szakítod meg vele a kapcsolatot?


Egyébként nekem is van egy barátnőm, aki utánoz, többen mondták is, hogy már úgy beszél, mint én, vett egy ugyanolyan medált, mint én, ruhák is hasonlóak... de leginkább a beszéd a zavaró.

Valahol viszont jól esik, hogy engem akar másolni. Nem is tudom mennyire tudatos ez felőle, de szerintem egészen gyakori eset ez. Több ilyen sztorit is tudnék.

2018. aug. 18. 14:12
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 már nem igazán tartjuk a kapcsolatot. De abban bíztam, hogy csak megunja ezt az utánozást, főleg, hogy lassan 30 éves, meg ugye tényleg mindig rászóltam, hogy ne utánozzon. De ezért nem szívesen szakítottam volna meg vele a kapcsolatot.
2018. aug. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2 ember, ha huzamosabb ideig van együtt, akaratlanul is átveszi a másik stílusát. Mivel barátnőnek hívjátok őket, nem értem miért lep ez meg titeket?
2018. aug. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-essel egyetértek, átveszünk szavakat, mozdulatokat mástól, ha sokat vagyunk vele, ennek biztosan van pszichológiai magyarázata. Mikor középiskolás voltam, volt két csaj is, aki mindig elkérte a ruháim, meg olyan hajat csináltatott, mint az enyém, stb. De aki igazán gáz volt, egy közelben lakó akkor 40+ nő, mindig bámult, ha látott egy ruhát rajtam, egy hét múlva olyat láttam rajta meg hasonlók, anyum is megjegyezte, hogy azt hitte, engem lát az utcán.
2018. aug. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!