Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már miért lenne baj ha vannak...

Már miért lenne baj ha vannak elvárásaim nőügyben? Eddig nem találtam olyant aki passzol. Nekem aztán nem adagolja be senki, hogy van egy kötelező, minimum megfektetendő nőmennyiség mielőtt megállapodik vki.

Figyelt kérdés

Csak leírtam.

Most, nem?

Pont nem érdekel, hogy ki mit gondol csak ha nem áll le valaki akkor lekoptatom őt is.

Kinek és mi köze hozzá?

Még ha egyedül maradnék is (amit azért frankón kétlek)


huszonpár éves ffi


2018. aug. 19. 11:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Pacsi:)
2018. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
👊
2018. aug. 19. 11:33
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
Fatal error!
2018. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

"amit azért frankón kétlek"


Ez azért nem kicsit beképzelt hozzászólás volt.

2018. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

2..ha arra értetted nem ő vagyok

3..tudom de így is finoman fejeztem ki magam

2018. aug. 19. 11:41
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

1. Legyen elvárásod, sokkal jobb, mint azok, akiknek mindegy, csak lyuk legyen rajta...

2. Azért legyen realitásérzéked is, mármint úgy gondolom, hogy azokat az elvárásokat magadhoz igazítsd, szóval ha te egy otthon döglődő ember vagy, ne a fittlady-t akard magad mellé. De ha magadhoz igazítottak ezek az elvárások, akkor nincs probléma.

3. Nekem sem egyszerű, de nem akarok fölösleges köröket futni olyanokkal, akikkel nem működne.

2018. aug. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Na és ha senkinek nincs köze hozzá, akkor miért fakadsz itt ki nekünk, mint egy csúnya gennyes pattanás, akinek ennyire a lelkébe gázoltak?

Ha nem érdekelne, akkor nem szenteltél volna neki perceket, hogy mással is megoszd.. szóval tényleg zavar..

2018. aug. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
43%

"Nekem sem egyszerű, de nem akarok fölösleges köröket futni olyanokkal, akikkel nem működne."


Honnan tudod, hogy nem működne? Ezt így max akkor jelenthetnéd ki, ha kipróbáltad volna, és tapasztaltad volna, hogy nem működik. De te feltételes módban írsz: tehát ez nem tapasztalat, csak sejtés.

2018. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
"Honnan tudod, hogy nem működne?" - Tapasztaltam eleget ahhoz, hogy tudom, mit tudok tolerálni, mit nem, milyen típusú emberekkel tudok jól működni és milyenekkel nem. Tudom például, hogy dohányzóval nem tudnék hosszú távú kapcsolatban együtt élni, mert a cigifüstre érzékenyen reagál a szervezetem, ezért meg sem próbálom dohányzóval.
2018. aug. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell mindenkinek a spenótfőzelékét megkóstolni ahhoz, hogy tudjam, hogy utálom. :-) Tehát ha valamit már más kontextusban megtapasztaltam, és tudom, hogy nekem az jó vagy nem jó, akkor nem kell még külön kapcsolatban is kipróbálnom. Vagy ha valami nem működött Mórickánál, akkor nem kell kipróbálnom Pistikénél is, mert tudom, hogy nála sem működne, tehát vele már hamarabb le tudom zárni a dolgot.
2018. aug. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!