Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szalagavatóra keringőhöz hol...

Szalagavatóra keringőhöz hol tudnék táncpartnert találni?

Figyelt kérdés
Novemberi szalagavatómhoz keresnék táncpartnert,osztálytársaim nagyrésze lány,alsóbb éves fiúkat pedig nem ismerek. Hol tudnék partnert találni, budapesti vagyok. 18/L

2018. aug. 19. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ismerősi/baráti társaság.
2018. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ismerőseim közül csak nálam kétszer idősebbek vannak,barátok közül meg nincs olyan aki táncolna.
2018. aug. 19. 22:15
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Rosszlanyok.hu
2018. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az picit drága volna. :D
2018. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg rokon fiú aki korban és/vagy időbeosztásban tud igazodni?


Ha nincs más akit te magad jelölnél ki,akkor a tanárnak szólsz és ő kerít neked egyet (mindegy,hogy ismered e vagy sem).

2018. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem táncolsz.
2018. aug. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Legutolsó lehetőségként facebookon nézz körül a táncpartner keresős csoportokban
2018. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nem csak fb-n van táncpartnerkeresős oldal... nem kifejezetten a szalagavatós párkeresés a célja, de egy próbát lehet tenni olyan helyeken is, mint: tancpartner.hu


meg, ha valami véletlen folytán klappolna a dolog, én már voltam "beugró" keringős partner szalagavatón (az akkori tánctanárom tanította az osztályt és megkért rá), úgyhogy ha neked segítség, ettől sem zárkózom el...

(írtam üzenetet)


de azért, remélem, találsz vagy már találtál ismerőst, úgy azért más hangulat -- de akárhogy is alakul, drukkolok, hogy szép élmény legyen a szalagavatód:)

2018. szept. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia. Éppen én is keresek táncpartnert a novemberi szalagavatómra.18F
2018. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!