Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » H&M/Vans/CCC influencer...

H&M/Vans/CCC influencer instagrammon?

Figyelt kérdés

Egyre több ilyet látok, és követnek be oldalak. Ez tényleg igaz, vagy csak parasztvakítás?


Ha igaz, mi ennek a menete?


2018. aug. 20. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kamu.
2018. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyere bekövetlek és megeszlek
2018. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ez miért jó hogy hülyítik az embereket?
2018. aug. 20. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy igaz, van, ahol a lényeg, hogy 100! követője legyen az embernek. 100 ember miatt nem küldenek ingyen cuccokat valakinek, 100-ból kb 5-re lehet befolyással, nem éri meg.
2018. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kamu az összes,csak követőket akarnak szerezni és ha meglesz az adott követő szám amit akarnak eladják a fiókot és nevet változtatnak. Az összeset jelenteni kell. Én írtam a Vans shop hungarynak hogy van ez a kamu oldal és örültek hogy szóltam és letoroltek. Meg egy Zarat is jelentettem és toroltek. Ha a Zara vagy bármi más márka valakivel dolgozni akar annak ír vagy ha tényleg ilyet csinálnak akkor azt a hivatalos oldalon tennék.
2018. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!