Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ez a gondolkodás? Mi...

Normális ez a gondolkodás? Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Mindig arra gondolok,hogy engem senki sem szeret és nem vagyok fontos.

Véget kell vetni az életemnek,mert igy nem tudok élni, annyira fáj.

f24



2018. aug. 21. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ha rossz az életed minősége, akkor természetes. nekem is rengeteg ilyen gondolatom volt/van, de mióta járok terápiára, azért jobban tudom kezelni szerencsére a dolgokat. 20/N
2018. aug. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. Nyilván depresszió.
2018. aug. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mióta és miért gondolod így?
2018. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem értékeled magad semennyire. Biztosan vannak körülötted emberek, akik szeretnek.
2018. aug. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves hármas:

Évek óta tart és egyre erösebbek ezek a gondolatok,érzések.

Engem sajnos nem igazán szeret senki. Ugy érzem,hogy nem számitok semmit.


Minden nap gondolok öngyilkosságra és sirok is sürün.

Ez a halál árnyéka?

2018. aug. 21. 22:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Sürgősen keress valamilyen csoportot pl. természetjáró v. sport v. esetleg gyülekezet, ahol ha nem is elsőre de érezni fogod, hogy szeretnek. Vagy másik: Kezdj el csinálni valami hasznosat, ahol embereknek tudsz segíteni. Jelentkezz valahova önkéntesként, és az a tiszta mosoly akár egy-egy rászoruló gyermektől ki fog rázni ebből az állapotból. Hány idős van, aki el van hanyagolva... Na nem is folytatom. Egyet ne tégy: Ne gubózz be, főleg ne hallgass ezekre a gondolatokra. Ne nézd magadat, mert csak az önsajnáltatásnál lyukadsz ki. Nyiss az emberek felé, bármilyen nehéz is, próbálj meg Te először adni... És amit utána kapni fogsz... :))) Illetve ha jobban mozogsz társaságban, még a nagy Ő-t is könnyebben megtalálhatod, aki tényleg szeret. Bár én így is hiszem, hogy értékes vagy!!!! ;)


N

2018. aug. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!