Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a lányoknak...

Miért van az, hogy a lányoknak izzadtan is jó illatuk van?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés ma jutott eszembe, mikor elfutott mellettem egy lány, látszott rajta hogy már kész van úszott az izzadtságban, mégis olyan jó illata volt hogy majdnem leestem a bicikliről. Elgondolkodtató. Nekem nem is kell csutkára leizzadni, elég egy kis átmelegedés és máris olyan szagom van mint egy vaddisznónak. A lányoknál miért nincs így?

2018. aug. 23. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Hát ismertem olyat akinek elég gusztustalan szaga volt mindig.
2018. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Ez azért van, mert a megfelelő lányokat szaglászod a megfelelő időben. Tegyél egy próbát a délutáni csúcsforgalomban valamelyik légkondi nélküli BKV-járaton és rájössz, hogy a világ sokkal életszagúbb.
2018. aug. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet az általánosítással, bár nem lehet, hogy amit te eddig tapasztaltál, az is azért lehetett, mert az illető lányok jobban odafigyelnek illatosító meg izzadsággátló használatára?:-?
2018. aug. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a dezodorunkon és a testápolónkon jön át az izzadság, és azok semlegesítik a kellemetlen szagot.
2018. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor megjegyeztek a lanyok, hogy jo illatom van (egy egesz napos napon toltott ido utan), en nem ereztem semmit, azt hittem nagyon budos vagyok es csak celozgatnak, napi 3szor furodtem utana, nagyon rossz kozerzetem volt majd egy iszogatas alkalmaval elo jott a tema es kiderult, hogy ok tenyleg jonak gondoljak az illatom.

Nem hasznalok parfumot csak izzadasgatlo stiftet.

F

2018. aug. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy ez azon múlna hogy fiú-e az illető vagy lány. Van olyan ismerősöm aki ha egész nap izzadtságban volt akkor se büdös. És egyik lány ismerősöm meg kicsit megizzad és meg lehet halni mellette olyan szaga van.

Genetika. Nemnek szerintem semmi köze ehez.

2018. aug. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem szólítottad le??
2018. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
A lányok ambróziát kakilnak.
2018. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon sokon múlik. Azt mondják, hogy az izzadságból megállapítható, hogy kinek milyen egészségügyi problémája van, továbbá az ember mindennapjai, életminősége, életvitele (táplálkozás, tetmozgás) is befolyásolják, hogy ki mennyire büdöset izzad.

De az is lehet, hogy a lány rövid idő alatt izzadt meg nagyon, és még nem volt annyi idejük elszaporodni a baktériumoknak, mert igazából a kellemetlen szagot azok okozzák.

2018. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jó dezodort használ.


Amúgy meg nagyon nem mindegy az se mit csinál. Ha csak futkosok fél órát az egy kellemes "tiszta" izzadtság, ha a fél napot átmelózom van hogy a lábam is büdös pedig nem szokott.

De ezt pasiknál is észrevettem. Egy kis sporttól semelyik exem nem volt pusztulat :D


plusz hormonális oka is lehet, van olyan haverom aki már attól izzad és büdös, hogy lélegzik. Pedig fürdik és tiszta ruhát vesz fel.

2018. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!