Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lövést hallottam valamelyik...

Lövést hallottam valamelyik szomszéd felől, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szobámban nyitva van az ablak, ami hátulra a kert felé néz, és az előbb hallottam lövések hangját kétszer egymás után, és biztos vagyok benne, hogy az volt, nem lehet összetéveszteni mással.


Kijöttem az udvarra, (itt csak az egyik szomszédhoz látok be valamennyire (és ő az akiről el tudom képzelni, hogy fegyvert tart otthon) , de a villany nem ég.


Vagy mégis mi lehetett ez szerintetek? Hagyjam a francba?



2018. aug. 23. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Hívd a rendőrséget!
2018. aug. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Én simán össze téveszteném mással. Meg lehetett patronos pisztoly is vagy vaktöltény.


De biztos ami biztos kihívhatod a rendőröket. Jobb félni mint megijedni. Lehet valaki életét mented meg.

2018. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
18%
Lehet a srácok szórakoztak valamivel ,no para
2018. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Inkább hívj rendőrt, elővigyázatosság és jó fényt vetne rád az aggodalom és hogy nem csal bedugod a füleidet
2018. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Ennél "pitibb" dolgok miatt is ki szokták hívni a rendőröket, szóval nyugodtan hívd őket.
2018. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De nem merem kihívni őket mert mi van ha nem történt semmi (bár mondom, jól hallottam, nem képzelgek, meg itt nem járkálnak kölykök akik szórakoznának), a szüleim meg kiakadnának hogy mégis mit csinálok
2018. aug. 23. 23:46
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Névtelenre kérd a bejelentést, hogy nem akarsz rosdz követkwzményeket csak berezeltél a szomszédok miatt. Szüleiddel pl beszélhetnél hátha nem ilyen homokba dugom a fejem tipusok
2018. aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
De mi van, ha történt valami?
2018. aug. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na mi volt végül?
2018. aug. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

semmit.

Valószínű egy gáz-riasztó volt, az az, amit tarthat otthon a Magyarembör.

Az meg csak akkor veszélyes, ha a fegyverrel fejbevernek valakit.

Vagy gyenge a szíve, és elsütik valaki mellett.

Vagy megetetik vele.

Kb kalap szamócát érnek.

Éles lőfegyver 99% hogy nem volt.

Lehet vadász, de az meg csak erdőben, mezőn, és hajnalban durrogtathat, lakóövezeten kívül.

2018. aug. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!