Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kövér lányként érezhetem...

Kövér lányként érezhetem magam szépnek? Vagy érezzem csúnyának?

Figyelt kérdés

2018. aug. 26. 01:58
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem érezheted magad szépnek, sok duci nő van, aki szép és vonzó.
2018. aug. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Dettó. Szerintem a húsosabb lányok szépek. Kb. hány kiló vagy? Képet láthatunk rólad? :)

Üdv,

26/F

2018. aug. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Szeretem a duci lányokat. Azóval szépnek látom. Így érezheted magad annak.
2018. aug. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Én is kövér vagyok. Sokáig csúnyának éreztem magam, nem mertem csinos ruhákat felvenni, folyton takargattam magam hatalmas ruhákkal. Aztán láttam más kövér lányokat akik sokkal jobban néztek ki mint a legtöbb vékony lány, magabiztosak voltak, szinte ragyogtak. És ekkor jöttem rá, hogy én is ilyen akarok lenni. Sikerült elfogadnom magam úgy ahogy vagyok, ( nem volt könnyű) és sokkal jobban érzem magam a bőrömben. Nem nyűg a ruhavásárlás sem, nem szégyenlem a méreteim.

Nem azt mondom, hogy nem szeretnék lefogyni jó pár kilót, tornázom és igyekszem egészséges kajákat enni. De mindezt csak úgy lehet csinálni ha boldog és magabiztos vagy közben, nem pedig folyton arra gondolsz, hogy milyen undorító vagy. Mert nem vagy az!

2018. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Az előttem szólóknak igazuk van.

Egy lány akkor is lehet szép ha duci.

Amúgyis nem mindenkinek a nádszálvékony lányok jönnek be meg amúgysem a külső számít. De ha téged az zavar hogy duci vagy és tudod magadról hogy jobban éreznéd magad vékonyan akkor tegyél érte!

És az sem baj ha nem sikerül.

Ha nem sikerült de megpróbáltad akkor legalább azt elmondhatod magadról hogy te megpróbáltad és te mindent megtettél a kitűzött célodért ahelyett hogy semmit nem tettél volna érte. És mégegyszer megismétlem attól még hogy duci vagy attól még lehetsz szép és azt üzenem neked hogy légy büszke mindenedre ami van!

A szép vonásaidra, a stílusodra, a megjelenésedre, az eszedre és a személyiségedre és a legfontosabb dolog az hogy azzal legyél boldog amid van!

2018. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Természetesen, a duci lányok is lehetnek gyönyörűek :)
2018. aug. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze. Nyugodtan érezd magad szépnek, simán lehet, hogy valóban szép vagy. :)
2018. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én azt szeretem ha a lányom van mit megfogni. Nem a 120 kiló 160 centire gondolok (sarkítás) De azért legyen ott egy jo combi amire rá lehet fogni stb. Egy nőnek az evolucio szerint nem is kellene hogy lapos hasa legyen. Persze hogy érezheted magad szépnek. De persze ne essünk át a ló másik oldalára egy 100 kilós csaj nem szép :D (ismét sarkítás)
2018. aug. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem szeretnék senkit sem megbántani de egy valamit nem értek . Most tegyük félre a betegségeket meg azokat akik emiatt képtelenek lefogyni.

Sok kövér, duci lány/nő siránkozik , hogy ő milyen kövér , milyen csúnya, utálja magát , ő miért ilyen stb. És ekkor mindig azt a kérdést teszem fel magamban, hogy akkor miért nem tesz ellene? Miért eszik olyan sokat, miért nem sportol . Az hogy kövér , az csak az ő hibája. Láttam egy videót egy nagyon kövér nőről, de ő már járni is alig tudott, és azon siránkozott hogy ő milyen kövér,orvost járta de azért mégis bevágta a hamburgert meg a sült krumplit , ezt sosem értem. Lehet hogy nem ez volt a kérdés, de ezt le kellett írnom. Ha valaki tud, akkor válaszoljon nekem.

2018. szept. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!