Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most fogok középiskolai...

Most fogok középiskolai gólyatáborba menni. Aki már volt annak hogyan tetszett? Mit csináltatok? Nagyon megszívattak? Mik voltak a programok, voltak feladatok? Be kellett mutatkozni? :")

Figyelt kérdés

2018. aug. 26. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne törődj semmivel vágj bele légy magabiztos!
2018. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Nevem Panni válasza:
Nekem nagyon tetszett, levegőt nem volt időnk venni, annyi jó program volt. Megismertük egymást, jobban mint ahogy csak iskola időben lehetne, egy család lettünk - bár az is igaz, hogy nagyon jó osztályom van. Először én se mertem menni, de úgy voltam vele, nem menekülhetek mindig minden elől, úgyhogy belevágtam és egyáltalán nem bántam meg. Megismertem a fél iskolát, kicsiktől nagyokig. Szerintem jó buli, bánni fogod, ha kihagyod. Szerintem menj. Megéri.
2018. aug. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia. Igen be kell mutatkozni mivel egy számodra ismeretlen osztályba mész:D de élvezni fogod hajrá! Engedd el magad
2018. aug. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy nálatok mi várható, de minket jól megszivattak anno a gólyatáborban. Olyan feladatok voltak, hogy egymás szájából kellett körbeadni egy nyers tojást, ami fel volt törve vagyis nem a héjával. Kovászos uborkalé és hasonló undorító dolgokkal játszottunk "sörpongot", aztán meztelenül kellett átugrálni egymás háta felett és kimenni az utcára stb...
2018. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!