Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a pastel...

Mi a véleményetek a pastel goth öltözködési stílusról?

Figyelt kérdés

Szeretnek valahogy normalisabban öltözködni mint most, ezért erre gondoltam elsősorban, mert ez nagyon tetszik. Nem a túl kihivo ruhadarabokra gondolok, mondjuk csak sima feliratos felsők, pulcsi pasztell színben. Fekete vagy akár kék farmerral, platformos vagy tornacipovel, színben passzoló kiegészítőkkel.


Ez nem túl kirívó egy 16-17 éves lánynak?



2018. aug. 26. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Szóval akkor most normálisan akarsz öltözködni, vagy a pastel goth stílust akarod követni. Az egyik kizárja a másikat.
2018. aug. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Nos, a pastel goth nem normalis oltozkodes, tehat ne ird, hogy "normalisabban" akarsz oltozni. Ettol fuggetlenul jol nez ki, nagyon cuki. Bar szerintem inkabb illik egy comiconra, mint a hetkoznapokra. Marmint... na, erted miert mondom, remelem. :D Olyan animes nekem... :)
2018. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Úgy öltözz ahogy neked tetszik, legalább változatosságot viszel a szürke unalmas utcára, én szeretem ha valaki nem igazodig mereven az aktuális sémákhoz.
2018. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Valóban jobban illik egy comiconra, vagy egy vámpíros mesébe, mint a hétköznapokra.

De most vagy fiatal, máskor már nem nagyon tolerálják, ha ilyeneket viselsz, úgyhogy ha jól érzed magad benne, akkor hordd!

2018. aug. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Farmer feliratos polóval, pulcsival, tornacipővel tök átlagos.

Nem kell kitalálni semmi stílust, nem kell megnevezni, hogy mit hordasz.

Húzd fel ami tetszik.

2018. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:)

Úgy értem, hogy ahhoz tudnám legjobban hasonlítani. Mármint ilyen pastel gothos beutes, olyan minták, színek stb. De nem akarok szoknyát vagy ruhákat hordani. Esetleg néhány érdekesebb póló, aztán annyi.:D

2018. aug. 26. 17:02
 7/8 Metionin ***** válasza:
79%
Amit te írsz az nem pastel goth hanem érdekesebb pólók sima átlagos ruhákkal. Amivel nincs is semmi baj, szerintem ennyi idősen simán jó. Maga a pastel goth nekem valahogy túl fodros, túl csicsás, na meg nem szeretem a pasztellszíneket meg a lebutított mintákat. A normál goth ruhákból is kerülöm a túl fodrosat, túl csipkéset. Én úgy vagyok vele hogy ha van egy minta, akkor az legyen részletes és kidolgozott, a pastel goth ruhákon meg sokszor ilyen kis elcukisodott koponyácsák meg hasonlók vannak amiktől kvázi rottyul vagyok. De természetesen nincs bajom azzal akinek ez áll jól, csak az én világommal összeegyeztethetetlen.
2018. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem pastel goth, de mindegy, az eredeti öltözködési stílus tetszik amúgy, a tiéd átlagos.
2018. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!