Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem érdekli az embereket?

Miért nem érdekli az embereket?

Figyelt kérdés
Facebookon van egy csoportom(egy rajongói csoport), ahol több mint 400 tag van. Később készítettem és hozzákapcsoltam az oldalt, többször belinkeltem a csoportba, de lassan már egy hónapja megvan és még mindig 26 like van rajta annak ellenére, hogy a csoportban sokkal többen vannak.

2018. aug. 27. 05:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt tőlük kérdezd meg. Menőnek éreznéd magad, ha 400 like lenne? Ne az emberek véleménye miatt csinálj bármit is, hanem n magad miatt.
2018. aug. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak arra tudok gondolni, hogy nem a célcsoport érdeklődéséhez szorosan kapcsolódó lehet a dolog témaválasztása. De ez erősen általánosítás. Mivel nem derül ki, hogy milyen profil, milyen téma, milyen korcsoportnak szól stb,
2018. aug. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy rohadt idegesítő ismerősöm, aki az oldalát reklámozta minden találkozásunkkor. Aztán már meguntam a cseszegetését, ezért nyomtam rá egy likeot. Utána szívta a vèrem. Na ekkor megszakadt a kapcsolat ès a likeot is levettem az oldaláról.


Ezek alapján:

Lehet te erőltetted másokra az oldalt, de valójában senkit sem érdekel.

2018. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
MIÉRT kéne, hogy érdekeljen bárkit is?
2018. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy része nem a facebookon él. Van facebookja benne van néhány csoportban de nem követi a hírfolyamot úgy ahogy egy függő. A csoportban ha valamit nem lájkok az három dolgot jelenthet. 1. Nem érdekel a csoportba linkelt hír. 2. Meg se néztem mert nincs időm facebookozni. 3. A linkelt dolog mégsem annyira jó mint gondolod.
2018. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!