Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet utcán ismeretlen...

Hogyan lehet utcán ismeretlen nőnek jelezni, hogy tetszik, de bunkóság, zavartság nélkül?

Figyelt kérdés

Tfh. a nő tetszik, s ezt úgy óhajtom éreztetni, hogy se nyomulós, se bunkó ne legyek, mégis egyértelmű legyen, hogy tetszik.

Hogyan?

Mi van, ha még fülhallgató is van rajta, tehát ez plusz egy nehézség megszólításhoz.

És felnőttekről beszélünk nem tinikről.


2018. aug. 29. 12:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Mindjárt jönnek a feministák felháborodva, hogy mégis hogy jut ilyen eszedbe, hogy ismerkedni merészelj a szent tehén nőkkel...
2018. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Sehogy, miután az utca egy elég abszurd hely. Nem kávézó, nem presszó, nem strand, nem egy olyan közösségi hely ahol ennek lenne helye. A nő meg nem összekeverendő a taxival, hogy csettintek egyet és megáll.
2018. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
23 éves lány tanács: mosolyogj rá. Ne csak olyan sandán, félreérthetően, hogy azt higgye, facsarja az orrod a tüsszögés, hanem olyan igazi kedves mosollyal, hogy lássa, hogy ez tényleg neki szól. Ha visszamosolyog, esetleg a legközelebbi alkalommal nem lesz rajta a füles és néz téged, akkor szabad a vásár, menj oda, hogy már múltkor is nagyon szimpatikus volt, szívesen megismernéd egy kávé mellett.
2018. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
3.vagyok: 1.hsznek válaszolnám, hogy feminista vagyok ;)
2018. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, de jó lenne egy ilyen! ^^


Amúgy nem tudom, valami hülye okkal vetesd le a fülest vele. Mondjuk kérdezd meg az időt... Aztán "köszönöm, hú, akkor még sok időm van" aztán lazán: "nincs kedved meginni egy kávét a [itt és itt]"? Próbálj meg kedvesen, de ne nyámnyilán szólni hozzá, szóval nyitottan, játékos hanglejtéssel. Ha tetszel neki és nem egy paranoid liba, akkor nyert ügyed van. Vagyis én ez esetben megtenném, persze figyelnék, de tök jó lenne, ha volnának ilyen vagány férfiak. Mellesleg mit veszíthetsz?

2018. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
Sajnos én nem merek nőket leszólítani egy nyomoreknak érzem magam. De ezek tok jo tanacsok amiket itt most irtak.
2018. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem ajánlatos, mert rendőr és hasonló nyalánkságok hamarabb "barátjává" válik az embernek, mint egy mai, modern nő.
2018. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

"Nem ajánlatos, mert rendőr és hasonló nyalánkságok hamarabb "barátjává" válik az embernek, mint egy mai, modern nő." Persze, azok a gonosz, mai modern nők. >:O


Engem egyszer úgy szólított le egy férfi, hogy a boltban a fűszereknél keresett valami fűszert, és segítséget kért. Én is csak álltam ott bambán, de aztán találtunk neki. Majd kérdezte, hogy én ugyan mihez keresek stb. A barátom örülhet neki, hogy ilyet főzök, már ha van barátom. Meg hasonlók. Nem innék meg vele egy kávét valahol? Mivel van barátom, nem. Egyáltalán nem volt zavaró és tolakodó.

2018. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

2: az utca egy abszurd hely...

Miért is?

2018. aug. 29. 19:34
 10/15 A kérdező kommentje:
Szóval, kettes, ha én véletlenül az utcán szoktam látni a nőt aki tetszik, akkor inkább menjek el diszkóba keresni egy éppen bedrogozott csajt, aki a speed hatása alatt nagyon élvezi a távozóbb elektrotechnobummbumm zajt, mert az az ismerkedő hely?
2018. aug. 29. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!