Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most tényleg ez a fő indokom,...

Most tényleg ez a fő indokom, hogy keressek egy lányt mellém?

Figyelt kérdés

Egyszer voltam eddig szerelmes, oda-vissza működött volna de vegül a karrierem miatt nem léptem semmit..

Azt figyeltem meg abban a korszakomban, hogy hihetetlenül megnyíltam a lányok és úgy a komplett női nem felé..

Bennem szingliként mindig van egyfajta távolságtartás a nőktől, az okot nem tudom de valami olyan ez, hogy sosem játszottam senki érzéseivel..eléggé elmegy a külsőm szv sokszor felreértenek tőlem gesztusokat a lányok..szingliként nehéz ez


Viszont mikor beleéltem magam abba a szerepbe, hogy van valaki mellettem, (akiben kezdődikgvegződik számomra a női nem) akkor vhogy megnyugodtam..lett volna mit mondanom ha olyan a helyzet..


Mostanában gondoltam bele, hogy azert ez jól jönne a hétköznapokban, nyugalomnak mondanám..

Nem is értem különben mert sok dologban nem terhel meg feher hollóként lenni..


éltetek át ilyent?


2018. aug. 30. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hallod én nem vagyok egy hülye ember, de vesszek meg, ha mindent értek...
2018. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szomi :(
2018. aug. 30. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:
nem vagyok teljesen biztos benne, hogy értem, de tulképp azért szeretnél barátnőt, hogy a többi lány ne nyomuljon rád?
2018. aug. 31. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
brave :)
2018. aug. 31. 06:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy igazi szerencsétlen hulladék lúzer vagy.
2018. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!