Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20 év körüliek, nektek nem...

20 év körüliek, nektek nem furcsa hogy felnőttek vagytok és soha nem lehettek már gyerekek?

Figyelt kérdés

A 18-24 év közöttiek véleményére vagyok kíváncsi. Számomra nagyon rossz hogy már nem lehetek gyerek, gyerekként mindig azt hittem hogy felnőttnek lenni király, de most úgy érzem nagyon rossz. Egyszerűen nem vagyok hozzászokva a felnőtt élethez.

21/L



2018. szept. 1. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Szintén 21 éves, csak fiú vagyok. Nekem kicsit sem hiányzik semmi a gyereklétből.


Tetszik a dolog, amit tanulok és a hobbijaim is sokkal jobban mint gyerekként.

2018. szept. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legszebb gyerekkori emlékem az amikor nem kellett dolgozni és számlákat fizetni. Az hiányzik. Más alig.
2018. szept. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

miélrt ne lehetnél gyerek?

csináld amit szeretsz. ha szeretsz legózni elgózz ha szereted a meséket nézd .. nem ettől leszel felnőtt. munka után azt csinálsz amit akarsz.

2018. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 évesen sem akartam felnőni,tudtam mi vár rám.

23f

2018. szept. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25 éves létemre is furcsa.
2018. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

Öregek véleményére nem vagyok kíváncsi. 😉

2018. szept. 1. 15:34
 7/8 anonim ***** válasza:

19 vagyok, most szeptember első hetén kezdek dolgozni, de én igazából még mindíg gyereknek érzem magam és szerintem az is maradok.


Mivel nagyrészt az összes barátom még 18 év alatti ezért is úgy érzem magam mint egy nagy gyerek, de mivel még edző ként is foglalkozok gyerekekkel, szerintem én sosem fogok felnőni. :)

2018. szept. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj, csak Kisherceg-szindrómás vagy. Egyébként nem mindenki lesz automatikusan felnőtt, aki eléri a 18 évet. Ezt értékelheted pozitívumnak és negatívumnak is
2018. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!