Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem szeretem, ha apám hozzám...

Nem szeretem, ha apám hozzám ér, és ezt észrevette. Miként kellene változtatnom?

Figyelt kérdés

Szóval,leszögezném előre is,hogy elég komoly háttere van ennek a dolognak,a lényeg annyi,hogy elég undort váltott ki belőlem ahhoz,hogy így reagáljak apám érintéseire,még ha nem is velem történt az eset.

Szóval egyszerűen amikor hozzám ér,megsimít,akkor mindig az a bizonyos eset jut eszembe,hogy ugyanaz a kéz tette,és ellököm,elhúzódok,kinek hogy tetszik.

Mostanában kezdte pedzegetni a témát. Nem mondhatom mégsem neki,hogy azért van ez,mert az a dolog történt.

Nyilván idegesítő a "dolog" kifejezés. Röviden annyi,hogy ittasan cselekedett valamit,amit teljesen másképp állít be,és ezt nem tudja,vagy nem is akarja tudni.

Na de visszatérve a kérdésemre. Nem tudom elviselni. Akkor most mit tegyek? Szokassam magam hozzá? Volt már valakinek hasonló érzése,reakciója?



2018. szept. 2. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megerőszakolt ? Vagy mit értesz azalatt hogy bizonyos eset.En meg mondanam hogy ne fogdosson, ha még meg is eroszakol en megyek a rendorsegre.
2018. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Singh Viki: Hálás vagyok az összes pofonért, amit kaptam, mert erősítettek!
2018. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 Nem erőszakolt meg.

"...még ha nem is velem történt az eset."

2018. szept. 2. 20:05
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 Nagyon vicces. Nem velem történt meg még mindig. Nem pofozott engem.
2018. szept. 2. 20:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, kell-e neki erre neked magyarázatot adnod. Szerintem nem kell , csak mondd meg, hogy nem szeretnéd, ha hozzádnyúlna, és hagyd ott. Énszerintem erre nincsenek is nagyon szavak; talán nem érdemes ecsetelni; legalábbis nagyon nehéz megtalálni a megfelelő szavakat, és érzékletesen közölni, ezért nem is kell, hogy ez vigye el az energiáját az embernek, hogy azon gondolkodjon, hogy ezt most hogy fejezze ki. Hogyan adja a legpontosabban tudtára. Szóval szerintem csak gyorsan hagyd ott, és akkor nem kell vele foglalkozni. AKár el is mehetsz sétálni.
2018. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

*Ha nem kérsz az érintéséből.

Ja meg amúgy ezt talán megmondhatnád neki így,nemtom.

2018. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5 és #6,na,ez egy fokkal közelebb vitt ahhoz,hogy mégis mit csináljak.

Köszi.

2018. szept. 2. 20:35
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy mit tett édesapád. Ha valamilyen szörnyű dolgot művelt mással, akkor megérdemli, hogy eltávolodj tőle.
2018. szept. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

" Nem mondhatom mégsem neki,hogy azért van ez,mert az a dolog történt."


Ugyan miért ne mondhatnád? Kérheted ugyan, hogy ne érintsen meg, de az félmegoldás. Ő még nagyon sokáig lesz az apád, és csak kerülgetitek a forró kását. Ha pedig majd egyszer soká meghal, neked kell magadban elrendezni mindezt és együttélni vele. Sokkal egyszerűbb, ha veszel egy nagy levegőt, leküzdöd a félelmeidet vagy az ellenérzéseidet, és elmondod neki, hogy tudja, mitől van. Ez teljesen korrekt. És ezzel adsz mind a kettőtöknek egy esélyt, hogy tisztázzátok, és jó apa-lánya kapcsolatotok legyen, és még sokáig örüljetek egymásnak. (Gondolom, lány vagy.)

2018. szept. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó,igen,lány vagyok.

Nos,ha elmondanám,akkor olajat öntenék a tűzre,ami igaz,hogy csak kb. parázslik,de akkor is..

Szóval,ugye ezt részegen tette ezt a dolgot,és nincs tisztában vele,hogy ezt tette,úgy állítja be,úgy tudja,hogy a szenvedő alany támadt rá,ami nem igaz.

Ha elkezdeném ezt pedzegetni,akkor azt hinné,hogy hogy is mondjam.. Hogy nem szeretem,és hasonlók.

És ez részben igaz. Nem tudom elfogadni,amiket anyámmal tett. Most egy hatalmas beszélgetés után újra puszipajtások,míg évekig csak a feszültség volt..

Én ezt nem bírom gyomorral,és hogy még nekem is kedveskedjen és ilyenek,menj már.. Legbelül egy agresszív önkontrollt nem ismerő,zsugori és manipulatív férfi.

2018. szept. 3. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!