Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted az alfamentalitás...

Szerinted az alfamentalitás minden olyan embernek jól áll akiből ez belülről jön?

Figyelt kérdés

Mondjuk szerintem a született alfák magukon is tudnak uralkodni, tehát itt ne ilyen bunkó, lyukvadász, szétszteroidozott állatokra gondolj.


Szólhatna úgy is a kérdés, hogy a higgadtság, magabiztosság, érzelmi függetlenség és a határfeszegetés az jól áll a külsőtől függetlenül..


2018. szept. 3. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, mert ez belső kisugárzás. A külsőhöz nem sok köze van.

Szerintem.

2018. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen az az "alfamentalitás"?
2018. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lásd alsó kérdés
2018. szept. 3. 22:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, hisz belülről jön, vagyis tényleg önmaga.

De vannak, akik csak a külső körülmények miatt alfahímek:

Pl. egy közösségben ők a legizmosabbak, vagy leggazdagabbak, stb.

Az ilyen kamu alfahímeket ha éri egy adott dolog, simán képesek kilendülni az "alfahímségből".

Például ha egy ilyen alfahímet egy keményebb, nagyobb srác elkezdi fenyegetni, akkor meghúzza magát.


Az igazi alfahímek pedig képesek kihúzni magukat ilyen esetekben is, hisz biztosak magukban.

2018. szept. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de akinek alfamentalitása van, az biztos nem kérdezi másoktól, hogy jól áll-e.


A kérdésre válaszolva igen, az számít, hogy belülrõl jöjjön és nem a kinézet.

2018. szept. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a kérdés rólam szól? tájékoztass ha igen!
2018. szept. 4. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!