Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az a csúnya lány?

Mi az a csúnya lány?

Figyelt kérdés

Szerintetek mit jelent az hogy csunya lány?

Hogy néz ki?

Mindenki azt mondja higy a csunya lányok azok az ápolatlan dagadt zsíros hajú emberek

Akkor miért csúnyáznak teljesen normális egyszerű lányokat?

Pribatba is jöhet



2018. szept. 5. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Olyan, hogy fél üveg vodek vagy pálesz kell ahhoz, hogy hozzáérj.
2018. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ezt leginkább arra mondják, akinek nem szep az arca. Nem szep a bőre, mert zsíros, kivorosododott(mindig), lány létére extrémen szőrös, nagyon pattanásos akármi

Vagy “torz az arca” pl túl messze vannak a szemei vagy túl közel, katasztrófa a szemöldökét, a felső fogsora sokkal kintebb van mint az also és meg a fogsora is kócos.

Én ilyen lányokra hallom, amikor hallom

2018. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Lepedékes fog, szájszag, zsiros korpáshaj

Nagy karvaj orr és kezeletleb pattanás azzal a mosatlan zsiros börrel

Igénytelen öltözék atestalkathoz

Pl: nagyon dundi csaj és a bevágo vugyi cicanadrággal vagy a hátmellet csinálo melltarto ami kicsi rá meg haspolo

Nagyon vékony csaj aki életébe nem mozgott és lötyi, gerincferdüléssel... És persze rajtuk a xxl push up melltarto...

A külsö lehet alakitani és öltözni hozzá! De basszus az alap higiénia legyen már meg ...

A kedvencem akupunkturás helyen dolgoztam ott le kellett vetközni... Basszus 500ezreket keresp nöknet kakás bugyiban látni hányingeeeer....

2018. szept. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

"A kedvencem akupunkturás helyen dolgoztam ott le kellett vetközni... Basszus 500ezreket keresp nöknet kakás bugyiban látni hányingeeeer...."


LOL:):):):):):):):):):):):):)

Jót nevettem, de ezt félretéve.


Egyszer mindannyian meghalunk, de előtte megesz egy valamilyen betegség, szépség volt nincs.

Belül ki az aki szép, vagy amikor a szép elmegy rottyantani a wc-re. Mindenki csúnya, jobb ha tudod :D

2018. szept. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Hát a csúnya inkább olyan, akihez még egy egész üveg pálesz sem elég.
2018. szept. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Vannak fényre csúnyuló lányok is. Sötétben vagy félhomályban megdugnád őket, viszont amint felkapcsolod a villanyt, a hányinger kerülget.
2018. szept. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínūleg azok csúnyáznak le normális kinézetū lányokat, akik bunkók. Ez nem egy “jelentés”, hanem egy vélemény, ami emberek között eltérhet. Illetve csak annyit jelent, hogy az illetõ annak tart, vagy csak valami okból megakar bántani.
2018. szept. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az, akinek nincs szep arca. Hiaba apolt, jo teste van, ha az arca nem szep, akkor nem jon be, es kesz.
2018. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Rondán kövér, vagy valami extrém deformált a feje. Ha csak egy valami fura benne pl nagy az orra ,eláll a füle vagy kancsal, pattanás van az arcán ,az még simán rendben van.
2018. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Az a csúnya "lány" aki a tükör előtt nyomja a seggét fel a netre, és szinte csak fél ruhába jár az utcán! Magyarán nekem a többség nem hogy csúnya, hanem undorodok tőlük! Persze aki meg normális gondolom azok is megunják és olyanok akarnak lenni mint a többség..
2018. szept. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!