Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyenkor? Miért...

Mit csináljak ilyenkor? Miért kell mindennek bonyolult lennie?

Figyelt kérdés

Srácok, ez az első GYK kérdésem felétek: ti is vagytok sokszor nagyon rosszkedvűek és depisek? Az van, hogy én 18 éves lány vagyok és nem vagyok megelégedve a külsőmmel és magammal sem.

Most lett nyáron vége egy hosszabb kapcsolatomnak, talán jobb is mert nem voltam szerelmes sem. Modellkedéssel is foglalkoztam egy időben de még mindig nem érzem magam szépnek. Hogyan fogadjátok ti el magatokat?

És sokszor olyan kiközösítettnek érzem magam, mintha senkim sem lenne.



2018. szept. 5. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
2018. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arról nem beszélve hogy nem tudom hogy mit kezdjek magammal....
2018. szept. 5. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
És ha jobban belegondolsz, valóban kiközösített vagy, vagy csak úgy érzed? Tudod valamihez kötni ezt az érzést?
2018. szept. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ismerősök véleményét kérd ki, ők reálisan látnak téged.


Viszont ha rendben vagy, akkor tényleg cska az önelfogadás van vissza.

Én leszarom tablettával oldottam meg. Szóval csak tudatosítottam magamban, hogy az embereknek a magabiztosság szimpatikus. És ha a külsőmön szorongok, az nem lesz szimpatikus. Tehát egyszerűen csak más dolgokon próbálok agyalni, pl hogy mitől tűnhetek szimpatikusabbnak. És sikerül.

2018. szept. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi olyan bonyolult ebben?
2018. szept. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell föltétlenül modellkedéssel foglalkoznia valakinek ahhoz, hogy legyen önbizalma. Felejtsd el, illetve csináld, ha jónak érzed, de ennek semmi köze az önbizalomhoz.

Épp ez a baj, a mai instagram nyavalya, bárki “modell” akar lenni, ez beteges.

Hidd el, lehet nagyon erõs önbizalma valakinek úgy is, hogy nem modell alkat és sosem modellkedett, tehát nincs összefüggés.

Én inkább azzal foglalkoznék, hogy miként nyilvánulok meg mások elõtt real-life, nem a képeim számítanak.

2018. szept. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem ment sokáig az elfogadás, néha még most is előtör az érzés, hogy nem vagyok elég jó, viszont egyre ritkábban. Változtatni akartam a testemen, nekifogtam edzeni. Ha egy fiúnál úgy éreztem, sosem érezhetek iránta többet egyszerű barátságnál, nem erőltettem a témát. A véleményeket meghallgatom, de úgyis azt teszem, amit én jónak látok. Mellesleg a modellkedés a legnagyobb ellenség olyankor, amikor egy ember el akarja fogadni magát.
2018. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!