Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés
Venike33 nevű felhasználó kérdése:

Miért érdemlem ezt?

Járok egy ferfi iskolapszichológushoz és a nővérem piszkál ezzel. Pl. Minek jarsz, nincs ertelme, csak meg akar teged b. ni.

16 éves lany.

Keress kérdéseket hasonló témákban: pszichológus, tini, probléma, lélek

2018. szept. 9. 20:59  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem irigy a nővéred.

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. szept. 9. 21:04 Privát üzenet
Szerintem pont a novered az egyik oka, h most hozza kell jarnod. Ilyen testver mellett mar tenyleg semmi szukseg ellensegre. Gondolom maskor sem kedvesebb veled.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. szept. 9. 21:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek, ha úgy érzem, nem érdemlem meg, hogy szeressen valaki?
Miért? Miért én? Miért nekem? Miért utál mindenki? ezt érdemlem? Mit tettem? Kinek/minek hiszem magamat? Mit tegyek? Hogyan? Mit vétettem? Ki vagyok én? Hogyan legyek más? Miért...
Miért nem érdemlem meg, hogy szeressenek?
Miert tolt ki igy velem az elet, se állás se nő se szorakozas mivel erdemlem ezt ki?
Ezt miért érdemlem meg? :C
Isten mikor segít rajtam? Miért érdemlem ezt?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!