Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem jött el a találkozóra?

Miért nem jött el a találkozóra?

Figyelt kérdés

Netes ismeredés során találkoztam volna lánnyal de nem jött el és 2 órát vártam ott a semmire mint egy hülye(az út oda vissza 1 óra)

Kérdés:Miért jó ez?És ez másodjára történik meg velem azota töröltem is magam(badoorol van szó).Ezek után soha többet nem találkozok netről bárkivel.És érzelmileg valami nagyon mélypontra küldött.Átverve és megalázva érzem magam.



2018. szept. 10. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem is akart tőled semmit, csak örült, hogy figyelmet kap tőled, és ennyi. Ezért nem érdemes megbízni bennük: a végén mindig átráznak.
2018. szept. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Talan nem alja oldalakon kéne ismerkedni.
2018. szept. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
A nők már csak ilyenek. Miért nem kamuztad be hogy van BMW-d? Tuti ott lett volna. A mai nőknek csak a pénz kell.
2018. szept. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Én elmentem voln bárki vagy. Nekem csak a belső számít
2018. szept. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok tényleg kérjedni de a kinézetemel nincs baj.Sőt bőven átlagon felüli
2018. szept. 11. 19:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez rendben van, de biztos, hogy létezik nálad szebb és jobb is. A lány pedig talált egyet.


Qui-Gonn mester szavait idézve: "Mindig van egy nagyobb hal..."

2018. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon nincs rendben mert ez embertelenség igy át verni valakit
2018. szept. 11. 20:38
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez ma Magyarország, Kérdező...
2018. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha kétszer megtörtént veled, akkor magadba kéne tekintened nem a másikat okolni.


Ha egyszeri dolog lenne, akkor kifogtál egy komolytalan személyt. Még a te esetedben is be lehet ezt magyarázni, mert lehetséges. Ahogy a lottót is meglehet nyerni többször is ... volt már rá példa a történelemben, de inkább magadban keresd a problémát ne másokban.

2018. szept. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen utolsó az én hibám, hogy mebíztam valakiben 😃

De egy utolsó ge*i vagyok 😂Teljesen normálisan kedvesen álltam hozzá a két alanyhoz nem hinném hogy emiatt magamban kéne keresni a hibát😃

2018. szept. 15. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!