Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem erzem jol magam a...

Ha nem erzem jol magam a munkahelyen akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem igazan talaltam meg a kozos hangot veluk,es szerintem nem is fogom,viszont a fizetes nagyon jo. Emellett tanulok is egyetemen es kb semmi idom nem lesz pl vizsgaidoszakban a tanulasra igy.

Egyszeruen gyomorgorccsel megyek be dolgozni mert felek. Szorongok emiatt.

Most fog letellni a 3 honap probaidom es felek hogy utana mar “csak ugy” nem tudok lelepni.

Gondoltam arra is hogy levelezoskent valami diakmunkat csinaljak mert van a levelezosoknek is mar halisten,de a fizu nem lesz ilyen. Ti mit tennetek?

22/L


2018. szept. 10. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jó fizetés van akkor én a helyedben mindenképp maradnék.
2018. szept. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kilépsz, mi a garancia hogy hamar tudsz találni másikat? Egyetemet meg kell fizetni. Lehet - ha nem túl megterhelő ami miatt nem érzed jól magad - míg tanulsz, érdemes lenne maradni, persze kívülállóként ezt más nem tudhatja, mi a kiváltó oka a kényelmetlenségnek.
2018. szept. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Időnként le kell nyelni a békát...
2018. szept. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb. egy hetet tököltem ilyen dolgokon, mielőtt leléptem volna hasonló okból (csak én nem "nem találtam a közös hangot" pár emberrel, hanem addig tudtam volna verni a fejét az asztalba amíg nem lehet vele gyurmázni).

Nem bántam meg. A második otthon töltött munkanapon már lett munkám, igaz, csak a korábbi fizetésem 3/4-ét kapom itt, de az, hogy nyugodt körülmények közé megyek be minden nap, felbecsülhetetlen.

2018. szept. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!