Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek bármi értelme is...

Szerintetek bármi értelme is van ennek az egésznek? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval, az, hogy utálok közösségben lenni, utálok beszélni, nem is tudok, néha dadogok, hadarok, elharapom a szavakat, halkan beszélek, aztán ott van az, hogy semmiféle jövőképem nincs, anyám magyar tanárnak szánna(magyarból vagyok jó, értitek? Mi a szart kezdenék azzal, hogy tudok hexameterben sztorit írni?), tehát még a nullánál is kevesebb van, nem szeretek beszélgetni az osztalytársaimmal. Igazából unalmas minden és mindenki a számomra. A barátomon kívül, akivel szakítottam(bánni bánom valamennyire, de már ehhez sincs energiám, mert a semmittevés lenulláz). Tehát teljesen szürke a szememben az egész világ. Szerintetek bármi értelme lenne a létezésemnek? Minden untat. Még ezt is csak azért írom ki, mert különben csak feküdnék és a plafont bámulnám. Belerokkanok az unalomba, ami már nem egy rövid ideje tart, közben rengeteg fóbiám van, alvászavaros vagyok... tiszta őrült. Semmi kedvem élni. Még levegőt venni sem. Van így bárminek is értelme? 16L

2018. szept. 10. 15:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Sok osztálytársam zombinak titulál, ja, azt hiszem, meghaltam, nem tudom, mikor és hogyan, de én már nem élek. Asszem, segítség kéne nekem, de a szüleim csak istennel jönnek, bár hányszor mondtam már nekik, nem hiszek a Fogtündérben, Mikulásban, istenben (istenekben). Ők csak az imar erejével jönnek.
2018. szept. 10. 15:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem járjál pszichiáterhez, ő segít, ír fel gyógyszereket stb. Kezelésre szorulsz.
2018. szept. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudok segíteni.
2018. szept. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!