Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha a mai...

Mit gondoltok arról, ha a mai világban valaki 20 évesen teherbe esik, úgy hogy pár hónapja még másik barátja volt?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki most töltötte a 22-t, de a kislánya már elmúlt egy éves, tehát 21 évesen szülte, 20 évesen már terhes volt. Előtte pár hónappal még más pasija volt. Nem gyors ez egy kicsit? Tudom hogy párszáz éve ez általános volt, de ma már 2018 van... Ti mit gondolnátok erről? Szerintetek nem felelőtlenség?

2018. szept. 10. 19:22
 1/8 anonim válasza:
76%
Hha nagykorú,akkor nincs vele semmi baj.Viszont,a városban ahol élek,volt hogy egy lány már 14 évesen szült.Az egyik szomszéd lány pedig 15 évesen vétetett gyereket.Na ez felelőtlenség.
2018. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen felnevelik és értékes ember lesz abból a gyerekből akkor nincs semmi gond. De ezekben az esetekben ez sajnos nem így történik, a legtöbb ilyen lánynak nagyon gyerek felfogása van.
2018. szept. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Igen, 2018, ahol a tizenpár évesek szexelnek (mondjuk ez sok évszázada is megvolt), na az a probléma.

Ha rendesen fel tudja nevelni a kicsit, az remek. Igen, elég gyors egy új fickótól rögtön teherbe esni, de nem ismerem a történetet, simán el tudom képzelni, hogy megérteném (azért ehhez sok kéne, de érdekes az élet s nem érdemes sztereotipizálni).

A 20 éves korral semmi gond, van, akinek ilyenkor már megvannak azok a fontos feltételek, amik nélkül pedig az emberek nagy része szül...


Egyébként nem szoktam ismeretlen emberek benső ügyein gondolkodni a pár adat alapján elítélni őket.

2018. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindennapos. Aztán ők teszik majd fel azokat a kérdéseket, hogy "2 gyerekkel hol találok normális társat".

Egyébként nyilván felelőtlenség.

Gyereket vállalni egy kvázi ismeretlennel...

2018. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy melyik évet írjuk a dátum elejére: nem az a felelőtlenség, ha valaki 20 évesen gyereket vállal, hanem az, ha úgy teszi, hogy még nem találta meg azt, akivel le akarja élni az életét.
2018. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-öst kiegészíteném azzal hogy kell még oda egy stabil anyagi háttér is. Egy gyerek nem olcsó mulatság.

Én most vagyok 20. Hiába dolgozok állandóan egyetem mellett, bejönne a gyerek mindenről le kéne mondanom. Szóval a jó öreg szabályt kell követni hogy ha nincs pénz gumira akkor nincs pénz gyerekre se.

2018. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt mindenki máshogy éli meg. Az egyik barátnőm, most 21, mint én is a párjával már komolyan gondolkodnak a babán. Pedig albérletben élnek, a lány még tanul (suli mellett dolgozik), de ők úgy érzik, hogy készen állnak. És tudod mit? Szerintem az a baba egy iszonyat nagy mázlista lesz, mert talán nem ezüstkanállal a szájában születik majd, de nagyon szeretni fogják és ami kell, az meglesz. Mi ugyanebben a helyzetben vagyunk nagyjából barátommal, én tanulok és dolgozok, ő szintén dolgozik, nekünk még annyi előnyünk is is van, hogy nekem van saját lakásom (örökség), de isten ments, hogy most essek teherbe! Egyszerűen még nem vagyok rá felkészülve, hogy anya legyek. Meg sem merek fogni egy kisbabát, nemhogy én neveljem! Szóval szerintem az a fontos, hogy a szülők tisztában legyenek azzal, hogy egy baba nem játék, hanem egy igazi kis élet. Ha kész vannak rá, akkor teljesen mindegy, hogy hány évesek.
2018. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Remélem, legalább tudja ki az apuka, és nem az előző kapcsolatából vagy egy futó kalandból születő zabigyereket neveltet majd fel a mostani párjával.
2018. szept. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!