Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismeri valaki ezt a srácot?

Ismeri valaki ezt a srácot?

Figyelt kérdés
Tegnap délután a kökiben jött oda hozzám pénzt kérni, olyan 165cm magas lehet, világos barna, rövid haja volt, azt hiszem kék volt a szeme, sebes, picit "hosszúkás" arca volt, vékony, nagyon lassan és halkan beszélt, remegett is picit. Tudom, hogy ez egyáltalán nem sok így, valószínűleg választ sem fogok kapni, de ha valakinek beugrik valami nagyon örülnék.

2018. szept. 11. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Milyen érdekes... minden hülyeséget megadtál, csak épp a lényeget nem. Melyik városban keresel?
2018. szept. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Előző


nagy következetességgel a címszavak közé beírta hogy köki. :D Lehet ő a szopófantom. :D

2018. szept. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Első, "tegnap délután a kökiben"- így kezdődik. Egy köki van csak.Kőbánya-Kispest. Én debreceni vagyok, szinte fényévekre onnan, mégis tudom.
2018. szept. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha arrafelé kéreget, akkor ha többször jársz arrafelé, jó eséllyel előbb-utóbb belebotlasz ismét.
2018. szept. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Savao válasza:
Háhá! neki van barátnője.
2020. aug. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Savao válasza:
vagy lehet fiúja van
2020. aug. 16. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!