Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan ne vegyek a szívemre...

Hogyan ne vegyek a szívemre mindent?

Figyelt kérdés

Pl pár napja egy nő személyeskedett,lehordott minden unintelligensnek,kamusnak mert írtam egy kérdésnél,hogy a magas pasik tetszenek. Meg hogy majd elver,megcsal egy magas pasi és akkor nem fognak tetszeni. Meg az ő barátja 172cm,bla bla...


Az ehhez hasonlókat hogy tudnám figyelmen kívűl hagyni?



2018. szept. 13. 07:17
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Úgy hogy kukázod az egész beszédjét, ha keresztény lennél akkor ezeket a beszédeket simán megtudod törni, a benne lévő ráolvasást meg szakítani, és visszaküldeni a feladóra, hagy tapasztalja meg mily "jóságot" akart rád tenni a beszédjével.Ezt abban az esetben is meg kell tennie egy kereszténynek, amiket az ő távollétében, mondanak rá.. De mivel világi vagy, ezért ezeket csak kukázni tudod.A többi meg marad rajtad.
2018. szept. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Tudni kell szelektálni, hogy a kritikát ki mondja. Régebben én is a szívemre vettem itt a kritikákat, vagy feldühített, de aztán átgondoltam, hogy nehogy már egy vadidegen, aki nem ismer, engem minősítsen. Gondolj arra, hogy aki a bántó szavakat leírja, már akkor elfelejtette mikor lenyomta az entert, te viszont ezen lovagolsz egy napig, és elérte a célját, mert elrontotta az egész napodat. Itt sokan nagyon értenek a személyiségelemzéshez egyetlen mondatból.
2018. szept. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Arra érdemes gondolni, hogy általánosít (valószínűleg rossz tapasztalatai miatt vagy nem tudom miért), rólad semmit sem tud, nem is ismer.

Nem szabad megengedni hogy bárki véleménye hatással legyen rád, pláne anonim vadidegen, aki nem is ismer, egymás keresztnevét se tudjátok meg egyáltalán semmit a másikról.

2018. szept. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne hülyülj, én az ilyeneket nem veszem magamra, sőt inkább nevetek rajta
2018. szept. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne rezelj be az ilyen szájkaratésoktól. Attól, hogy valaki magas, még nem jelenti azt, hogy erőszakosak is. Tanulj be valami jó szöveget, amivel lehengerelheted az ilyeneket. Pl.:

https://www.youtube.com/watch?v=n29Y4T7dBL8


Vagy csak egyszerűen, nyugodt hangon mond neki, hogy "Köszönöm a véleményedet"; "Köszönöm a bókot". A lényeg, hogy ne lássa a másik fél, hogy beparázol, hanem légy nyugodt, mert ezzel ugyan tovább hergeled, de önmaga ellen irányítod a "haragját".

Nézz meg 1-2 aikodós videót, ott totál érthető, hogy az ilyen fölös erőlködéseket hogyan lehet békésen le-, vagy elvezetni, ami szerintem alkalmazható a kommunikációban is.

2018. szept. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!