Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a vèlemènyetek erről a...

Mi a vèlemènyetek erről a bizar storytól? Többi lent!

Figyelt kérdés

15 èves voltam mikor elveszìtettem a szűzessègemet egy 34 èves nővel.

3 èvig tartott ez a dolog, hogy csak össze jarunk egymás örömère.

Kissè beteg mar most a story tudom jól, de fiatalon nagyon menőnek tartottam hogy egy ilyen nő egyáltalán szóba állt velem, nem hogy mèg be is kúrhatom. Tovább... Ő belèm szeretett, èn nem.. úgy fogtam fel az egèszet hogy tanulok ès èlvezek. Mikor rajöttem hogy ez nem mehet ìgy tovább, akkor meg mondtam neki hogy már nem akarok tőle semmit, ő erre annyit mondot nekem hogy rendben, de nem fogsz szabadulni egy könnyen.. Mondom èn magambam ,"WTF" "miiiii vannn?"de hogy nem.

Aztán másfèl hónapra rá felkeresett hogy ő terhes tőlem, mondtam neki vetesse el, fiatal vagyok mèg, nem szeretem, ès a korkülönbsèg vègett nincs közös jővőnk, èn fel akarom èpìteni az èletem. Megìgèrte hogy elmegy ès elveteti, de aztán nem ment el,ezt el is mondta nekem.

Tìltakoztam, ideges lettem,kiborúltam hogy ilyen fiatalon semmi biztos háttèrel mire akar ő nekem gyereket szűlni a semmire??? De nem tehettem semmit, ebbe fèrfikènt nem szólhatok bele.

Megtartotta, a pici mar egy èves, imádom!!! De az anyjával nem tudok együtt èlni, igènytelen, nem ad már magára,ès már akkor is kezdte el hanyagolni magát. Neveltem a picit 4 hónapig, de ki kèszűltem, èjjel nappal dolgoztam szarèet húgyèrt hogy jó èletet tudjak biztosįtani nekik ha már megcsináltam a picit. De nem èrtèkelte, a gyerekem cumis üvegèt nem mosta, nem főzött, a pènzt amit adtam neki nem tudott beszámólni róla. Meló után mindent èn csináltam meg, nem volt elèg a szèp szó, sem az ordibálás sem, vègűl be sokaltam ès eljöttem. Sajnálom a picit nagyon, ő nem tehet semmiről, de mèg is milyen nő az ilyen???? Kèrlek osszátok meg a vèlemènyeteket velem.


2018. szept. 13. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Nagykorú vagy, gondolom van munkád a gyerekfelügyeletért indíts pert, van esélyed, hogy megnyerd.
2018. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen van munkám, de nem akarok pert indìtani.

Nem all módomban a gyereket el venni, sem nevelni.

Tudom ez rossz hozzá állás, de fiatalnak èrzem magam a gyereknevelèshez.

2018. szept. 13. 17:15
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Apasági tesztet csináltatnék a helyedben. Csak a biztonság kedvéért.


Én ha ilyen helyzetbe kerülnék, arra törekednék, hogy a gyerek hozzám kerüljön. A leírtak alapján a nő nem 100as, ilyen embernek biztos nem engedném, hogy a gyerekem közelében legyen, függetlenül attól, hogy a gyerek tervezett volt e vagy sem. Mondjuk engem szüleim valamennyire tudnának támogatni (nem anyagilag, hanem pl vigyázni a gyerkőcre stb).


Egyébként meg az ehhez hasonló emberi lénynek nevezett gerinctelen sz. rrágó nyomorékokat, mint amilyen a nőd is.. mindenféle bűntudat nélkül zárnám rá a gázkamra ajtaját. És mondom ezt úgy, hogy egy full békés, kedves ember vagyok. De az ilyet nagyon nem tolerálom. Az ilyen selejtnek egyszerűen nincs létjogosultsága, minimum kasztráltatnám, hogy soha ne lehessen gyereke.

2018. szept. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább egy tesztet csináltass, hogy egyáltalán tiéd-e a gyerek. Tekintve, hogy előre bejelentette, hogy nem szabadulsz tőle, de csak később mondta el, hogy miért is, ráadásul épp akkor amikor elbúcsúztál tőle, esélyes, hogy megdugatta magát mással.


Véleményt inkább nem írok. :)

2018. szept. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy vegyél erőt magadon és neveld fel a gyerekedet, vagy hagyd az anyjánál és ne panaszkodj.


Nyilván beteges a sztori, és elsősorban a nő felelőssége volt, főleg mikor még kiskorú voltál, és a világ legaljasabb húzása felcsináltatni magát, hogy ezzel láncoljon magához, ez mind igaz...

De ez a te felelősséged is már, és ha megcsinálni megtudtad, akkor fel is kéne tudni nevelni.

Ennek a vergődésnek nincsen semmi értelme.


A gyerek megvan. Jelenleg is egy olyan helyen él, ahol szerinted nem gondoskodnak róla tisztességesen. A jogod megvan hozzá, hogy változtass ezen. Ez kizárólag a te döntésed, ami nem könnyű, mert kölyök vagy még ... És most döntened kell, hogy élvezed az életet, vagy felelősséget vállalsz egy életért. Hogy jól tudod-e érezni magad, tudván, hogy a kicsi gyereked rossz helyen van...

Az én véleményem az, hogy te még 20 év múlva is fiatal férfi leszel, erőd teljében, amikor már a gyereked felnőtt és még akkor is tudod élvezni az életet. Jobb lett volna más sorrendben, de a kicsi már itt van. Ha úgy gondolod, hogy jobb életet tudsz neki biztosítani, akkor tedd meg.

Ha egyáltalán nem óhajtod kivenni a részed az egészből, akkor pedig ne fröcsögj az exedre.

2018. szept. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A jelenlegi helyzetem nem engedi meg hogy felneveljem, nekem sem apám sem anyám, egy magam èlek..

Köszönöm a vèlemènyeket. Az apasági tesztmeg felesleges, mert a gyerek hasonlít rám 200%-ban! A rokonok is megmondták, èn pedig latom. Másrèszt nem fröcsögök az exemről, inkább vèlemènyekre voltam kìvancsi. De ezt is köszönöm. Aki pedig negatìvummal zárt, annak ajánlom hogy csinalja vègig helyettem.. Gyerekkortól a felnőttè válásig..

2018. szept. 13. 17:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Fura sztori, az biztos...
2018. szept. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En is szoktam 17 eves fiu szexpartnert tartani,de soha eszembe nem jutna gyereket szulni elozetes megbeszeles es atgondolas nelkul. Foleg,hogy meg 10 evig minimum semmi esetre se akarok gyereket.

N/35

2018. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért az már 15 éves kor előtt elhangzik az iskolában, hogy ha nem védekezel, akkor gyereked lehet...
2018. szept. 15. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!