Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről? A...

Mi a véleményetek erről? A pedofil nevelőapámtól kaptam az eslő csókomat 11 évesen.

Figyelt kérdés
Most 17/L, azóta sem mondtam el senkinek.. anyámnak sem, de nem hagyta volna ott a nevelőapám, mert félt tőle.. sőt, még mindig vele van. Erről az egészről ti mit gondoltok? Mit tettek volna a helyemben?

2018. szept. 15. 18:10
 1/5 Metionin ***** válasza:
96%
Durva. De ami még durvább, hogy sokszor hiába mondja el a gyerek, anyuka csendben asszisztál mert fél hogy elhagyja a fickó.
2018. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt tettem volna, mint te.

11 éves még annyira kicsi.

De most már elmondhatnád.

2018. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
90%
Beszélj erről anyuddal
2018. szept. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előbb (akár iskola)pszichológussal beszélj róla főleg, ha anyukád még mindig vele van. De beszéld ki végre magadból...
2018. szept. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%
Ez undorító...Az anyádról is ugyanez a véleményem, ha igaz, amit róla írsz és nem hagyta volna ott ezt az elmebeteget. Szerintem jó lenne, ha beszélnél erről pl. egy szakemberhez, mert nem fojthatod el magadban örökké.
2018. szept. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!