Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A ronda arcomat mivel tudom...

A ronda arcomat mivel tudom kompenzálni fiúként? Egyáltalán lehetséges?

Figyelt kérdés
Próbáltam már különböző fajta frizurákat, de nem segítettek. Szakállat nem tudok növeszteni, mert alig nő szőr az arcomon.
2018. szept. 16. 22:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igenyesseg, sikeresseg, mentalis-egeszseg, jo fellepes, eletkedv, jo kommunikacios kepessegek
2018. szept. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És attól hogyan lesz vonzó az alapból visszataszító arcom?
2018. szept. 16. 22:36
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
penz
2018. szept. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az első leírt mindent ami kellhet a kompenzációhoz.
2018. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A pofázmányod sose lesz vonzó, de nem is kell, ha megvan minden más amit az első leírt.
2018. szept. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

Mik a lehetőségeid ezt neked kell tudni!?

Figyelj még egy nőtől/lánytól se kaptam meg, hogy baj lenne velem itt van egy olyan autó ami után 10/9 ember visszanéz mégis olyan a személyiségem, hogy 1 napot nem bír ki velem egy normális nő maximum az aki konkrétam erre hajt! Sokra megyek a kinézetemmel és a tárgyaimmal? Nem! Ahoz hogy találj egy normális lányt nem ezek a legfontosabb dolgok!

2018. szept. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
a kisugarzas sokat dob az osszkepen. amugy annyira csunya nem lehetsz szerintem. kukdessz egy kepet?
2018. szept. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%
Pénzzel. Sok pénzzel!
2018. szept. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én a hajamat növesztettem meg vállig érőre, egy kis arcszőrzettel. Így talán viselhetőbb a képem. Bár, se életedvem, se jó mentális állapotom, se jó kommunikációs képességem nincs... Ami elég gáz. 18/F
2018. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Igényes ruhákkal sokat lehet javítani az összképen. Nem feltétlenül drága cuccokra gondolok, csak mondjuk kapucnis feliratos pulcsi helyett egy ing.
2018. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!