Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te foglalkozol olyan emberrel,...

Te foglalkozol olyan emberrel, akitől nem akarsz semmit, még barátkozni sem?

Figyelt kérdés
Hónapokkal ezelőtt megismertem valakit munka kapcsán, nem vagyunk napi kapcsolatban. Egy közös hobbi miatt egyébként összefutunk, de nagyon gyorsan le lett zárva a kezdeti beszélgetésünk, neki akkoriban lett valakije, akit régebbről ismert, és meg is mondta, hogy nem akar barátkozni. Aztán nem is nagyon állt szóba velem, max. köszönt. Egy ideje viszont elkezdett segíteni, tanácsokat adni, jobban odafigyelni a dolgaimra, és szól is ezekkel kapcsolatban. Csak úgy magától, én nem kérem.
2018. szept. 17. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Meggondolta magát valamiért. Talán az a valakije már nem a valakije és igy megint próbalkozik, hátha esélye van nálad.
2018. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a munka fontos, akkor igen, különben meg nem.
2018. szept. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Munkával kapcsolatban ismertem meg, de nem munkával kapcsolatos az odafigyelése, észrevételei. Nem is rendszeres a munkakapcsolatunk, a közös hobbi igen.


Mivel én voltam az új ember, én próbáltam barátkozni annak idején, ami megakadt.

2018. szept. 19. 08:58
 4/4 A kérdező kommentje:

Ja, és nem is áll érdekében, hogy jóban legyen velem, nem olyan munkakörben és nem is olyan részlegen vagyok, ahol ez bármit is befolyásol.


Csak úgy kíváncsi vagyok rá, hogy vajon az emberek foglalkoznak-e olyannal, akitől egyébként távol akarnak maradni. Én nem szoktam, és hónapokig ő is levegőnek nézett engem. Ez mostanában változott.


Én úgy tudom, még együtt van azzal, akivel akkor összejött, de nem látok bele a magánéletébe ennyire.

2018. szept. 19. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!