Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől van az hogy...

Szerintetek mitől van az hogy egy 27 éves férfi Nagyon sokat felejt? És mivel lehet ezt kezelni

Figyelt kérdés
2018. szept. 18. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit felejt?

Hétköznapi dolgokat? A lakcímét? Vagy óvodai dalokat?

Kicsit részletesebben is leírhatnád.

2018. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hétkoznapi dolgokat, ezt hozd ide mire odaerek elfelejtetem hogy miért ment oda

Számos stb

2018. szept. 18. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Keresztrejtvényfejtés, Soduku, rendszámokkal szójátékképzés, hogy fejleszt a memóriádat, de lehet valamilyen gyenge, de természetes alapú memóriasegítőt is használni.

Ismerős a helyzet...

2018. szept. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet, annyi különbséggel, hogy 16 éves vagyok. Néha azon is el kell gondolkodnom, hogy “egyébként” vagy “egyépként”, pedig nyilván tudom melyik a helyes. Múltkor azon kellett gondolkodnom, hogy anyukám mikor született. Ha kimegyek valamiért a garázsba, van, hogy mire kiérek elfelejtem miért mentem oda. Nem tudom mi segíthet ezen, de engem nagyon zavar, mivel mindig is jó volt a rövid és hosszútávú memóriám...
2018. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek traumatikus okai is lehetnek. Például ha gyerekként elfelejtettél valamit és kikaptál érte. Ennek bizony lehet olyan hatásai, hogy bár teljesen jó a memóriád egyébként, mégis annyira kattog az agyad, hogy tényleg el is felejted.
2018. szept. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És mit tudok ellene tenni? Van valami gyógyszer? Vagy menjek el orvoshoz
2018. szept. 19. 06:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Memória fejlesztő játék, agytorna, mozgás. Pl.: sudoku, párkereső stb...
2018. okt. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!