Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen legális önvédelmet...

Milyen legális önvédelmet alkalmazhatok szóbeli bántalmazás ellen utcán?

Figyelt kérdés

Szemtelen középiskolások, lepukkadt köpépsuli..., öreg férfiak kötekednek, szólogatnak be. Hogy taníthatnám tiszteletre őket?


27/N


2018. szept. 20. 12:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Tudatod velük hogy a csecsemőnek vízműve van, a kamasznak erőműve, nekik meg már csak bőrdíszművük. Ha egyáltalán megértik a két számjegyű IQ-jukkal.
2018. szept. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%

Már ne is haragudj, de ki vagy te, hogy ennyien betalálnak? Vagy annyira feltűnő vagy, hogy mindenki veled foglalkozik?

Egyáltalán miért akarsz olyanokkal szóba állni, egyáltalán bármiféle kapcsolatba kerülni, akik zavarnak, idegesítenek?

Most tőlünk vársz jópofa beszólásokat?

Menj másfelé, ennyire egyszerű.

2018. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem megyek másfele amikor az az utca árnyékos fele. Miért nekem kell meghúznom magam, mint sz.r a gazban, mert szemtelen középsulisok ott vakargatják maguk és kötekednek.
2018. szept. 20. 12:58
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szóbeli "bántalmazásra" szóbeli önvédelem a megfelelő szint.

Ha szóban inzultálnak, semmi jogod tettlegességgel válaszolni.

2018. szept. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Ha értelmes ember lennél, akkor nem foglalkoznál hülyék szövegelésével.

Ilyen ellen nem kell "önvédelem", mert ez nem támadás.

2018. szept. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egy dolog vált be ilyeneknél, úgy tenni, mint hogyha meg sem hallottam volna. Akkor nem vagy érdekes, ha nem reagálsz.
2018. szept. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
Visszaszòlhatsz nekik, ha mersz, de jobban teszed, ha kussolsz, mert fizikailag ők az erősebbek. Ők se csináltak veled beszólogatáson kívül semmit, ha te ennél többet csinálsz velük, az mitől lenne legális? Menjél kerülőùton, vagy az utca napos oldalán, vagy hívjál magaddal mindig valami pasit, aki miatt nem szólnak be, stb. Most nem azért, hogy a partukat fogjam, szerintem is bunkók az ilyen emberek, de ennél többet tényleg nem tudsz tenni, ez van.
2018. szept. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%
Egyébként meg ha még az is jobban zavar, hogy rád süt a nap, mint ezek a pasik / beszólások, akkor mégis miről beszélünk?!😀
2018. szept. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Miss Endzsi ***** válasza:
75%
Velem is állandóan ez történik. Nem esik jól, de nem tudok mit csinálni. Ha a a barátommal vagyok már nem mernem ugatni :D
2018. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Fulhallgatoval kozlekedek, igy nem hallok semmit, gyakran még a keregetok sem kozelitenek meg.
2018. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!