Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy, hogy valakin...

Jártatok már úgy, hogy valakinek ismeretségetek kezdetén nagyon az agyára mentetek, aztán idővel mégis jóban lettetek? Vagy hogy nektek ment az agyatokra valaki kezdetben, és ahogy jobban megismertétek, megváltozott a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Nálatok hogyan történt a változást, és mi lett az ismeretségetekből? Jó barátság, vagy akár több is, bármi?


Sajnos elszúrtam egy ismeretséget, bánom a dolgot, de vissza már nem csinálhatom, bocsánatot kértem a viselkedésemért, próbáltam helyrehozni, de elzárkózott. Teljesen jogosan nézett levegőnek az illető. Mostanában mint hogyha kicsit oldódni kezdett volna. Érdeke nem fűződik hozzá, hogy jóban legyen velem, tehát ilyen biztosan nincs a háttérben. Jóban vagyok pár ismerősével, nem tudom, ez mennyire számít.


2018. szept. 20. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Nálam pont fordítva volt: minden barátságom tönkrement. És soha nem miattam. Egyszerűen ma már senki nem vevő a normális emberekre. Mindenki bunkó, felszínes.
2018. szept. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt a verziót jól ismerem, de azt egy másik kérdésben tárgyaljuk majd ki. :-)
2018. szept. 20. 17:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen:D Nálam volt ilyen:DD
2018. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 Nálad melyik verzió volt?:D
2018. szept. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mesélsz róla, hogy nálad hogy volt? Melyik fél voltál a sztoriban? :-)
2018. szept. 20. 20:50
 6/9 anonim ***** válasza:
5 Szerintem mind két verzió volt:DD Kevés az az ember akinek első körben nem megyek az agyára-főleg neten:DD
2018. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:-D


És hogy tudod ezeket átbillenteni pozitívvá?

2018. szept. 20. 20:55
 8/9 anonim ***** válasza:
7 Titok:D
2018. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metionin ***** válasza:

Nagyon introvertált vagyok, ezért idegenekkel nem beszélgetek. Sokszor emiatt bunkónak tűnök. Illetve sokan anélkül is utálnak első blikkre hogy megszólalnék mert idézem "fenséges" arcom van. Mármint állítólag úgy nézek mint aki mindenki fölött áll és hozzá képest mindenki csicska. De nem direkt csinálom, egyszerűen ilyen az arcom nyugalmi állapotban. Állok pl. a buszon, mindenki azt hiszi hogy épp csecsemőket szabdalok fel gondolatban, pedig csak bambulok. De többen megkedveltek amikor elkezdtek velem beszélgetni vagy akik nem engedik hogy elmeneküljek előlük és antiszoc legyek.

Visszafelé volt egy csaj diákmelóban aki mindig tarhált volna a kajámból. Engem ez marhára irritál, nem adok senkinek :D párszor a magam kedves tekintetével ránéztem, utána sokáig félt tőlem és örültem neki hogy nem zaklat, aztán egyszer csak együtt kellett dolgoznunk, beszélgetni kezdtünk és kiderült hogy amúgy tök jó fej csak van egy ilyen hülye szokása hogy tarhál. Azóta is összejárunk de tarhálni azóta sem mer :D

2018. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!