Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen tanácsot adnátok a 20...

Milyen tanácsot adnátok a 20 éves önmagatoknak?

Figyelt kérdés
Én nemsoká húsz leszek, és ez mégiscsak egy fordulópont az életben, szóval innen jutott eszembe, hogy aki idősebb már, az hogyan nézhet vissza erre az életszakaszára :) lehet nagyon személyes, specifikus és általános is, köszi a válaszokat!

2018. szept. 20. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Önmagamnak: tanulj tovább mindenképpen, állj ki magadért, ne pazarold az idődet olyanokra akik nem érdemlik meg, ne hagyj mindent az utolsó pillanatra, ne legyen adósságod , és csak egy csajod legyen egyszerre. :)
2018. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ne hallgass a barátnődre, 6 értékes évet fogsz rá pazarolni. 26F
2018. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Semmilyent , senki nem hallgat tanácsra figyelmeztetésre se fenyegetésre .
2018. szept. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy bárcsak ne tartottam volna magam öregnek, tovább is tanulhattam volna stb.
2018. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Meglátásom szerint a legnagyobb probléma a fiatalokkal a kommunikáció. Nem tudnak és nem is értik, hogy mi a jelentősége. Minél előbb tanulj meg a másik fejével gondolkodni (próbáld kitalálni, hogy mire gondol) és mindig igyekezz nagyon érthetően fogalmazni. Ha valami miatt örülök, hogy nem vagyok már annyira fiatal, az ez. Nagyon hatékoknyan kommunikálok szerintem, no meg írtó szerény vagyok:)
2018. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolnám magamnak,hogy ne higyjek a szép szavaknak és hogy lett volna kitartásom minden területen.
2018. szept. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:

1. Ne azt a témavezetőt válasszam mesteren, mert egy kcsög és derékba fogja törni az álmaimat.

2. Ne higgyek anyámnak. Nem változott meg, csak tetette, aztán amint lehetett, hátba szúrt.

2018. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kevés dolog van, amit másképp csinálnék, arra hívnám csak fel a figyelmemet, hogy próbáljak sokkal jobban vigyázni arra a barátomra, aki öngyilkos lett. Mást nem bánok, kellett ahhoz, hogy az legyek, aki.
2018. szept. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én csak ennyit:

"dugd meg Pirit bő 1 év múlva és a kalauzt ne szólítsd le a vonaton 2009 őszén hazafelé!"

2018. szept. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne a betegségekkel foglalkozz.

Alkoss, alkoss és alkoss.

Légy őszinte mindenkivel.

Türelem, kitartás, magabiztosság, fájni fog, de megtérül.

Még több nyelvet tanulj, szorgalmasabban.

Vigyázz a testedre és becsüld meg.

Mond ki!

2018. szept. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!