Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek én normális hívő...

Szerintetek én normális hívő vagyok?

Figyelt kérdés
Hiszek Istenben, de nem vagyok az a nagy csak házasság után lehet szexelni, meg nagy templombajárós.

2018. szept. 23. 15:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a normális alatt átlagosat értesz akkor igen. Ha Krisztushoz közel állót, akkor nem, Krisztus egyértelműen fogalmaz ezekben a kérdésekben.
2018. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális ember vagy, és hívő. Figyelj, tanulj és ezt szívleld meg minden esetben: Minden szabad nékem, de nem minden használ; minden szabad nékem, de nem minden épít.(1.Kor10.23)
2018. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%

Nem vagy hívő. A szó igazi és valódi értelmében, csak azt sugallja a világ neked, hogy az vagy. De ez egy nagy hazugság. Semmi másra nem szolgál, mint altat, hogy ne keresd, és ne találd meg a valódi utat.


Ha hívőnek tartod magad-akkor miért paráználkodsz(házasság előtti szex) és miért mész templomba, ahol tele van néma bálványokkal? Valódi hívő ember be sem teszi a lábát pl. ilyen helyre.

Egy valódi hívőnek élő kapcsolata van a Szent Lélekkel, mert betöltötte az Igei feltételeket. Neked van?


Az, hogy magát valaki hívőnek tartja, az önbecsapás.


szerinted két fél között lehet kommunikáció ha mindig csak az egyik kommunikál, de sosem kap választ, mert a másik oldal nem felel?

2018. szept. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

3+ *Hiszek Istenben,


Hogy tudsz olyanba hinni amit nem tapasztalsz? akivel/amivel nincs élő kapcsolatod?

Hol marad az erő, ami minden tanítványnak adatik. Hol marad a Bibliai hit? Ha a szíves kemény, akkor meg sem hallod az Igét, kegyelem nélkül.

2018. szept. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*Ha a szíved kemény,
2018. szept. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3 azt írtam, hogy nem vagyok egy nagy templombajárós
2018. szept. 23. 16:37
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, a 3-4 lerohant, mint egy tank a fronton. Szánalmas.
2018. szept. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hála Istennek, még az is sok amennyit eddig voltál.
2018. szept. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

felekezetek nézetei eltérnek attól, mi a "normális" hívő. De azon bellül is megoszlik a vélemény erről.

Én személy szerint azt mondom, hogy nekem egyik sem fontos a kettő közül amit leírtál: se templomba nem járok, és volt szex rengeteg házasság előtt.

Viszont: Járok vallási gyülekezetben, és nem cserélném a nőket gyakran, mint az alsógatyámat. Csak azzal feküdtem le, akit igaz szívből szerettem.

És sok keresztényi elvet betartok, van ami viszont egyáltalán nem fontos.

2018. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: hasonló vagyok
2018. szept. 23. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!